(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Наталія Коваль: "Найкращі книжечки для читання малятам"

Опубліковано 29 Жовтня, 2016
Наталія Коваль: "Найкращі книжечки для читання малятам"
Доброго всім дня!
Наші книжкові вечори продовжуються. На черзі вечір читальний. Найкращий час для такого дозвілля – за годинку перед сном або й у ліжечку. Звісно, у ліжечку той, хто слухатиме найцікавішу й найдобрішу історію в світі.


 
Сформувався такий собі стереотип, що читати книжки вголос – то мамина втіха. Насправді зовсім ні, шановні татусі й дідусі. Ви теж можете цікаво й захопливо читати. А ще ви прекрасно доповнюєте історію, додаючи свого власного ставлення до ситуації чи героїв. Мені у моєму дитинстві  дуже подобалися казки дідуся. Він їх не читав, розказував і кожного разу казка закінчувалася по-іншому. У своїй сім’ї Богданкові зазвичай читаю я, йому так подобається, а от тато багато розказує. І найулюбленіша казка у виконання тата – Про трьох поросят. Ви навіть, не знаєте, а у цієї казки вже з десяток проміжних варіантів) Принаймні, Богданко їх чув.
 
Отже, читаємо малятам. Читання малятам обов’язково має бути неквапливим і емоційним. Кожне слово має чутися і бути зрозумілим, а діалоги героїв – передавати їх емоції. І повинні бути малюнки. Зазвичай книги для читання малятам ще називають книги з малюнками. І це зрозуміло, адже дитині захочеться побачити, який він той герой, і як про нього намальовано.  
 
Книги для читання малятам – це не лише казки, це й прекрасні авторські історії, які вчать добру, гідності, вмінню досягати своєї важливої мети, розумінню та багато-багато чого. Такі історії дуже допомагають емоційному розвитку. Так-так, вміння розуміти власні емоції й емоції інших людей, щоб спокійно їх приймати – це теж уміння, і воно виховується. Мені здається, що у світі людей це навіть більш потрібне вміння, ніж за секунду розгадувати логічні завдання.

Трохи більше я про це розкажу в іншій статті, а зараз – книжечки для читання малятам. Навіть наймолодшеньким є що послухати. І до кожної книжечки додається подаруночок.

    
 
А ці книги діткам від 3 рочків. Збірники казок та оповідань доповнені цікавими ігровими завданнями.  У кожній книжечці своя добірка, обирайте до смаку.

    
 
Перекладні видання про чемне сонечко Сюзетту та працьовиту бджілку Меллі розкажуть вашому синочку чи донечці про те, як привітати матусю із днем народження і подарувати найкращий подарунок у світі. Або як цілій громаді знайди прекрасне соняшникове поле із цілющим нектаром. Оповідання у цих книжечках дуже гарно проілюстровані, ви просто не залишитеся байдужими до цих чуйних історій і перечитуватимете їх не один вечір.

   
 
Серія книжечок із добіркою оповідань сучасних дитячих авторів, а також знаних класиків. Оповідання невеликі за обсягом. За вечір ви зможете послухати до трьох оповідок. Та в книжці їх набагато більше, отже теплі вечори з гарною книгою вам забезпечені. Добірки рекомендовані психологом для вечірнього читання. 
    
 
Ну і як же осінню не прочитати про осінь.  Допитливе білченя охоче стане ліпшим другом вашого маляти. І багато розкаже про добрі лісові справи.


 
Гарного вам читання і слухання! У видавництві Ранок скоро вийде ще більше книжок для читання діткам, отож – спостерігайте)
Наступний вечір у нас буде пізнавальний. Тож, до зустрічі!