(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Науково-методичний семінар для вчителів 1 класів

Опубліковано 09 Жовтня, 2012
Науково-методичний семінар для вчителів 1 класів
2 жовтня 2012 року в Харківській гімназії № 116 відбувся міський науково-методичний семінар для вчителів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений особливостям реалізації нового змісту Державного стандарту початкової загальної освіти. В роботі семінару взяли участь провідні методисти Харкова, керівники РМО вчителів початкових класів та вчителі 1 класів. Учасників семінару привітала Явтушенко Ірина Борисівна, методист Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради, Онопрієнко Оксана Володимирівна, завідувачка лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, та Корнієнко Марина Михайлівна, вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії Харківської гімназії №55.
            О. В. Онопрієнко, як співавтор Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальної програми з математики та підручника — переможця Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів "Математика. 1 клас" (автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко), який підготувало видавництво «Ранок», поінформувала про зміни в базовій навчальній програмі з математики для 1 класу, розповіла про особливості їх упровадження та приділила особливу увагу концептуальним засадам нового підручника математики для 1 класу.
            М. М. Корнієнко, співавтор підручника "Сходинки до інформатики. 2 клас" (автори І. Т.Зарецька, М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська), який теж є переможцем Всеукраїнського конкурсу, від видавництва «Ранок» розповіла учасникам семінару про методичні засади викладання інформатики в початковій школі.
            Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні, а спілкування авторів з його учасниками було цікавим і змістовним.

Виступає Онопрієнко О.В.
Виступає Корнієнко М.М.