(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

НОВІ ПРИГОДИ ВІД НОВИХ АВТОРІВ

Опубліковано 09 Липня, 2015
НОВІ ПРИГОДИ ВІД НОВИХ АВТОРІВ
Епохою розквіту пригодницького роману справедливо вважається 19 століття. І справді: у ті часи творили такі гіганти, як Жуль Верн, Олександр Дюма, Роберт Стівенсон, Томас Майн Рід, Райдер Хаггард і Луї Буссенар. Але визнаємо чесно: з точки зору сучасного читача, особливо юного, їх книги, залишаючись літературою високої якості, у наші дні здаються дещо нудними, багатослівними, а самі пригоди вже не справляють того враження, яке справляли на їх сучасників.
Часи змінилися - життя стало стрімким і багатогранним, щодня кожен з нас сприймає великі потоки інформації, а наша планета «стиснулася» - на картах немає більше жодної «білої плями», а у найвіддаленіші куточки Землі можна дістатися максимум за 24 години.
Але пригодницький роман живий і не здає позицій - просто він став набагато динамічнішим, його горизонти розширилися, а автори все частіше включають у свої творіння елементи наукової фантастики, альтернативної історії, фентезі та містики. При цьому всі головні якості популярного жанру збереглися: дія розвивається стрімко і примхливо, сюжети несподівані і гострі, герої викликають захоплення своєю відвагою і цілеспрямованістю, а таємниць і загадок стало ще більше.

Видавництво «Ранок» крок за кроком формує власну «Сучасну бібліотеку пригод», ретельно відбираючи кращих авторів і книги, які отримали світову популярність.
Це, насамперед, романи кумира європейських і американських підлітків Ріка Ріордана. У нашому видавництві побачив світ у перекладах українською шеститомний цикл «Персі Джексон і боги-олімпійці» - про дванадцятирічного хлопчика на ім'я Персі, який одного разу дізнається, що він - син давньогрецького бога Посейдона.  Мешканці Олімпу за задумом Ріордана живуть і діють не в міфах, а поруч з нами, в наші дні. А власне Персі звинувачують у тому, що він викрав блискавки у самого Зевса, і якщо йому не вдасться знайти справжнього викрадача, - не минути війни богів…
Щодалі зростає популярність серії книг німецького письменника і художника Томаса Тімайєра «Хроніки шукачів світів». Її головний герой - 
дивовижний учений на ім'я Карл Фрідріх Донхаузер, який вважає себе сином великого натураліста Вільгельма фон Гумбольдта. Разом з командою юних супутників він здійснює експедиції до найменш досліджених районів Землі, відкриває раніше невідомі народи і племена, зав'язує дружбу з неймовірними істотами, знаходить фантастичні скарби. В усіх пригодах та подорожах йому вдається уникнути смертельних небезпек! Унікальна природа, сильні характери, зіткнення доль на рубежі 19 і 20 століть, незвичайні знахідки – завдяки цим складовим фантастично-пригодницькі історії Томаса Тімайєра миттєво захоплюють читача і не ​відпускають до самої останньої сторінки. Кожен із чотирьох романів серії - «Місто заклиначів дощу», «Скляне прокляття», «Палац Посейдона» і «Подих диявола» - це справжній феєрверк подій, пригод та розкритих таємниць! Незабаром ми видамо чергову, п’яту книгу серії «Закон Хроноса», де сюжет стає ще більш запаморочливим. Адже Гумбольдту належить змінити хід історії та зробити спробу запобігти вбивству імператора Вільгельма II. Упевнені, читачі схвально сприймуть нові пригоди. 
 

 

Почесне місце в нашій «Сучасній бібліотеці пригод» займають книги титулованої Корнелії Функе, лідера німецької літератури для дітей. І в першу чергу, це найвідоміший роман «Король злодіїв», інтрига якого побудована на химерному переплетенні старовинної легенди і сучасного детективного сюжету. На головних героїв, братів Проспера і Бо, чекають захоплюючі пригоди у Венеції - місті на воді, столиці таємниць і карнавалів, викриття міфів та здійснення прогнозів. А крім того - великі зміни в долі, очікування на які тримає юного читача в напрузі до самого фіналу!
Тож запрошуємо усіх прихильників пригодницького жанру до нових вражень та дуже цікавого читання!