(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Обласний семінар Кіровоградщини відвідали автори видавництва «Ранок»

Опубліковано 05 Листопада, 2015
Обласний семінар Кіровоградщини відвідали автори видавництва «Ранок»
Адміністрація та вчителі НВК «Голованівська ЗШ І – ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка – гімназія» гостинно приймали учасників семінару Кіровоградщини. В роботі семінару брали участь методисти математики всієї області та відомі автори видавництва «Ранок».

Учителі гімназії ознайомили учасників семінару із ґрунтовними методичними розробками, комунікаціями в інформаційному просторі, показали роботу з учнями із застосуванням комп’ютерних технологій на уроках математики.

Автор видавництва «Ранок» Захарійченко Юрій Олексійович, кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія» виступив на засіданні семінару та  розказав про особливості ЗНО з математики у 2016 році. Пояснив, як працювати з навчальними посібниками для підготовки до ЗНО 2016 року.

Юрієм Олексійовичем було наголошено про переваги сучасних підручників «Геометрія. 7 клас» та «Алгебра. 7 клас»з інтерактивною підтримкою у Всесвітній мережі Інтернет.

Відомий автор розказав про новий сучасний підручник «Алгебра. 8 клас», який відповідає світовим вимогам із чіткими покроковими алгоритмами дій,  задачами практичного змісту, сучасними тестами та Інтернет-підтримкою.

Усі учасники семінару, під час доповіді Юрія Олексійовича, отримали подарунки від видавництва «Ранок» у вигляді ЕКО - блокнотів із календарями на 2015 - 2016 навчальний рік.

Для головного методиста науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін Кіровоградської області Ткаченко Любов Афанасівни видавництво «Ранок» підготувало у подарунок підбір науково-методичної літератури та навчальні плакати «Математика. 5 клас». Навчальні посібники допоможуть у роботі з учителями-методистами на курсах підвищення кваліфікації Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.
Учасники семінару Кіровоградщини із захопленням слухали доповідьЗахарійченка Юрія Олексійовича та пообіцяли на подальшу плідну співпрацю з видавництвом «Ранок».