Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Осіння сесія «Інтерактивної школи творчого вчителя». Підсумки
11.11.2016

 
Відділ навчальної літератури продовжив роботу онлайн -проекту Видавництва «Ранок» «Інтерактивна школа творчого вчителя» і в 2016/17 навчальному році. Зараз ми підводимо підсумки осінньої сесії, яка тривала з 24 жовтня по 5 листопада 2016 р. По  закінченню можна впевнено сказати, що завдяки співпраці з педагогами країни проект стає більш значним та досконалим. Цього разу в системі  зареєструвалися 8385 учасників з усіх регіонів України,що майже в 2 рази більше, ніж в перших сесіях. Редактори та бренд-менеджери навчальної літератури,  наші шановні автори підготували нові актуальні презентації  практичного напрямку для підтримки навчального процесу саме поточного періоду  з використанням навчально-методичних комплектів видавництва, в тому числі для 1-4 та 7, 8 класів.  Кожного дня від 4-х до 6-ти вебінарів з кількістю слухачів до 500 та більше у кожному підтримувала  команда відділу електронного супроводу.  Система розповсюдження анонсу заходів проекту теж спрацювала відмінно.

Дякуємо всім, хто приймав участь у вебінарах, ставив нові питання та долучившись до діалогу з видавництвом, надихав на подальші інтерактивні  заходи. Всі учасники, як ми і обіцяли, вже отримують відповідні сертифікати електронною поштою.

Записи всіх вебінарів у вільному доступі розміщено на сайті interactive.ranok.com.ua у розділі «Дистанційні курси».
Чекаємо на нові зустрічі під час наступної сесії проекту  09 - 21.01.2017 р.(попередня програма додається). А незабаром ще до кінця 2016 року  буде проведено  вебінарний день  для сектору дошкільної освіти (детальніше у анонсі на сайті).

Нагадуємо, що для участі у вебінарах і подальшого отримання сертифікату необхідно зареєструватися за адресою: https://www.ranok.com.ua/webinar.html/.
Приємна новина – 14 листопада 2016 р. буде оголошено переможців серед шкіл за кількістю зареєстрованих учасників. На них чекають грамоти та сертифікати на отримання навчальної літератури для закладу. Слідкуйте за новинами видавництва :)
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: