Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Пілотуємо разом!
31.10.2017
Спокій  «початківцям» видавництва поки що недоступний, та ми і раді.  Жовтень видався також багатим на значні події. Окремо можна відзначити 11 жовтня з нарадою у Міністерстві освіти і науки та 24 жовтня з міжнародним семінаром «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання» за участі 600 педагогів-«пілотів», де наші автори і керівник сектору початкової освіти у видавництві  Сушкова М.О.прийняли участь  в обговоренні актуальних питань навчально-методичного забезпечення  1 класів 100 пілотних шкіл, що приймають участь у Всеукраїнському експерименті по впровадженню Нового стандарту початкової освіти. Заходи показали, що напрямок вибрано правильно.

Нагадуємо, що вже 2 місяці вчителі та першокласники 200 пілотних класів працюють за створеними у видавництві експериментальними навчально-методичними комплектами від відомих науковців та сучасних вчителів-практиків:

-«Математика» (авторів Скворцової С.О., Онопрієнко О.В.)
-«Навчання грамоти» (авторів Большакової І.О., Пристінської  М.С.)
- матеріали до нового інтегрованого курсу «Я досліджую світ» (авторів Бібік Н.М., Большакової І.О., Пристінської  М.С.).

 
Друкована версія посібників для учнів на кожну чверть безкоштовно надсилається видавництвом до шкіл, а електронні версії повного комплекту розміщені на сайті НУШ nus.org.ua  та interactive.ranok.com.ua.

Наші автори також залучилися до створення нових навчальних програм, які на початку листопада буде представлено для обговорення.
 
 

Нова форма співпраці з вчителями та методистами початкового сектору – літературний пікнік, була апробована 6 жовтня. Захід  «Сучасна школа – осередок культурно-освітньогосередовища»
було проведено за ініціативи управлінняосвіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та видавництва «Ранок».
Серед учасників  вчителі 1-4 класів Шевченківського р-ну м. Києва, методисти методичнихоб’єднань вчителів початкових класів, вчителі, що працюють за НУШ.
Метою заходу стало  творче спілкування, зустріч з однодумцями, авторами навчальних осіників, підручників, поширення інноваційного мислення, гуртування професіоналів.
Пройшли автограф сесії Сашка Дерманського, молодого дитячого письменника та дитячої письменниці Зірки Мензатюк.
Виступили автори посібників для початкової школи Онопрієнко Оксана Володимирівна з презентацією з математики. Цепова Ірина Вікторівна, з презентацією навчально-методичного комплекчу «Дивослово» з використанням принципів інтегрованого навчання.
 
 
  
 

Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: