Orders made on March 8-10, will be sent on March 11
(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(067) 573-53-83 (Viber)
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
from 9-00 to 21-00 (Sat)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

ПОДАРОК ЗА ОТЗЫВ

Опубліковано 09 Серпня, 2019
ПОДАРОК ЗА ОТЗЫВ
Время определить победителя в рубрике "Подарок за отзыв". И на этой неделе им становится наша подписчица Instagram - lanka_book. Мы просто не могли пройти мимо ее комментария на книгу "Лето длиной в ДНК" и добавили его на наш сайт! Предлагаем и вам познакомиться с этой замечательной книгой глазами lanka_book:

"У нас вдома майже всі лікарі, і неважливо, цікавишся ти біологією чи ні, вона сама тобою з дитинства цікавиться. "Літо довжиною в ДНК" незвична книга, яка дивує не тільки назвою, а й самою історією.
Художньо-навчальна книга – це щось новеньке, до тепер не читала нічого схожого. Взагалі, коли я її взяла, а очікувала на якусь звичайну підліткову повість: літо, пригоди, щось типу того, а прочитала зовсім інше.
Лише по анотації і обкладинці не визначиш про що ця книга. Все ховається в пролозі. В ньому все про що ця книга і він дуже заохочує прочитати цю книгу. Після нього я була впевнена, що "Літо довжиною в ДНК" найкраща книга. Але це тільки думка по прочитанні прологу.
І тепер всі подумали, що книга мені не сподобалась. І ви помиляєтесь! 
Звичайно, вражаючий початок лишається найкращою частиною книги, проте далі все більше корисної інформації (можна повторити шкільний матеріал)), мотивуючий текст і взагалі такі розумні і винахідливі герої-підлітки. Тут нудна біологія перетворюється в цікавезні розмови, досліди, виступи. Але і цього всього мені чомусь було мало. Бракувало почуттів, текст був сухий, хотілось більше барв. 9/10!
Читаючи, я уявляла яке майбутнє нас чекає з такими от винахідливими підлітками. Але була й інша думка: А чи буде так, як ми уявляємо?
Потрібно діяти зараз, вже! Тому підхоплюйтесь, шукайте мотивуючу книжку і дійте!
"Літо довжиною в ДНК" теж підійде!"