(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

«Ранок» в пілотних школах

Опубліковано 29 Грудня, 2017
«Ранок» в пілотних школах
Наприкінці 2017 року видавництво «Ранок» вирішило завітати і до маленьких учнів 1-х класів підопічних пілотних шкіл. Промоутери-методисти  Л.Яковенко, О.Бойко, В. Бичковська , керівник напрямку «Початкова школа»  М.Сушкова відвідали Сумську школу № 27, Чернігівську  школу № 25, Дніпровську школу №143, Кремечуцький ліцей №30, Харківську гімназію №12.

Представники видавництва цього разу поїхали з чудовою місією – в образі помічника Святого Миколая. Саме від його імені класам цих шкіл у комплект до навчальних посібників «Ранка» були подаровані настільні ігри «Подорожуємо Україною». А з вчителями поспілкувалися про успіхи та проблеми експериментального впровадження Нового Держстандарту початкової освіти. З нами були також методисти з початкового навчання -координатори пілотних шкіл від відповідних обласних ІППО.

Відвідали уроки  математики, навчання грамоти, «Я досліджую світ». В усіх школах викладання математики ведеться за підручником з математики С.Скворцової та О. Онопрієнко.  До уроків з інших курсівучителі використовують посібники різних видавництв, у тому числі й посібник «Я досліджую світ» від Н. Бібік, І. Большакової,  М. Пристінської та «Навчання грамоти» від І. Большакової та М. Пристінської, посібники «Дивосвіт» О.Тагліної , Г. Іванової , «Дивослово» І.Цепової.

З першого погляду помітно, що діти у класах розкуті, впевнені в собі, працюють із задоволенням. Відчувається, що навчання їм в радість.
 
Також  21 грудня у Харкові за підтримки НМПЦ відбулося предметне спілкування нашого автора С. Скворцової , представників видавництва, координаторів від ХАНО не тільки з запрошеними до гімназії №12 усіма вчителями пілотних класів Харківської області, але й з 120 вчителями 4-х класів, що наступного року візьмуть первачків. За відгуками  педагогів міста,  інформація щодо нових програм, концепції нових підручників виявилася дуже своєчасною та корисною. В свою чергу, видавництво отримало якісний зворотний зв’язок  для подальшого поліпшення якості наших навчально-методичних комплексів.