(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Ранок з Ольгою Гісь в гостях у київських вчителів-початківців

Опубліковано 01 Березня, 2018
Ранок з Ольгою Гісь в гостях у київських вчителів-початківців
23 лютого у СЗШ 231 Оболонського району міста Києва пройшов семінар для вчителів початкових класів. Цю зустріч організували видавництво "Ранок" і методист початкової освіти  ІППО ім. Грінченка Олена Полякова.  Ми запросили на цей семінар науковця, педагога, психолога, автора підручника "Математика" і посібників для початкових класів Ольгу Гісь. Її виступ був присвячений розкриттю інноваційного підходу підручника.

Новаторство полягає у спеціальній легкій для засвоєння подачі матеріалу, розмежування знань на тематичні блоки. Також у  інтеграційності та практичності подання інформації, що дозволяє дитині набути потрібні математичні та загальнорозвиваючі знання. Адже багато завдань подаються у тематичному сюжеті.

Ольга Михайлівна розповіла про кожну тему підручника із великим натхненням. Здалося, у свою роботу, окрім знань, вона вкладає великий заряд позитиву і любові до дітей. Авторка пояснила ледь не кожне завдання та ілюстрацію з точки зору цікавості продукту для учня. Зупинилася і на моментах дитячої психології, у відповідності до  якої формувалися завдання. Пані Ольга розповіла на які успішні освітні системи орієнтувалася при створенні підручника.

На початку виступу авторка сказала, що дуже любить математику і робить все для того, аби діти знали цю науку як цікаву і любили її. Без сумніву, підручники Ольги Михайлівни цьому дуже сприяють. Семінар був цікавим і корисним для вчителів.
Дякуємо пані Ользі за таку приємну зустріч!