Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
«РАНОК» — за якісну літературу!
02.08.2013
В умовах реалізації нових освітніх тенденцій як ніколи актуальним стає питання забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів якісною навчально-методичною літературою

Видавництво «Ранок» повністю підтримує заходи Міністерства освіти і науки України, Державної інспекції навчальних закладів, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів щодо забезпечення використання у загальноосвітніх навчальних закладах тільки якісної навчально-методичної літератури, яка пройшла експертизу та отримала відповідний гриф.

Саме тому всі видання, які планується використовувати в навчально-виховному процесі, видавництво «Ранок» надсилає до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти з метою проходження експертизи відповідною комісією та отримання схвалення для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. Тільки у 2012/2013 навчальному році Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти було надано видавництву «Ранок» 62 листи-підтвердження про схвалення посібників для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Ранок є одним із лідерів на книжковому ринку України. За даними Книжкової палати, у 2012 році видавицтво «Ранок» посіло 2-ге місце серед видавництв, які випустили найбільшу кількість книг і брошур. Творчий колектив видавництва «Ранок» усвідомлює відповідальність, що лежить на компанії, яка працює для розвитку і освіти дітей, допомагає дітям, педагогам і батькам вчити і вчитися, розвивати і розвиватися із зацікавленістю та радістю, розробляє, виробляє, впроваджує та реалізує інноваційні якісні продукти та послуги, що забезпечують процес навчання і розвиток особистості. Автори навчальних видань, які випускає видавництво «Ранок», є провідними фахівцями у галузі освіти, користуються авторитетом серед педагогічної спільноти, мають багаторічний досвід викладацької діяльності. Посібники, які вже більше 15 років високо цінуються вчителями нашої країни, створюються на основі сучасних положень теорії навчального посібника з урахуванням нормативних вимог до змісту й результатів навчання та науково обґрунтованих поглядів на побудову навчального процесу.

Слід підкреслити, що навчальні посібники для загальноосвітніх навчальних закладів нашого видавництва відповідають усім вимогам, які встановлені для таких видань, зокрема Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до друкованої продукції для дітей», затверджених наказом МОЗ України від 18.01.2007 р. № 13 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 30.01.2007 р. за № 77/13344; включені до Переліків навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України або схвалених відповідною комісією Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (номер і дата відповідного наказу або листа-підтвердження МОН України або ІІТЗО вказані на звороті титульного аркуша кожного видання).

Враховуючи вищенаведене, видавництво, наших авторів, наукових редакторів, рецензентів і користувачів нашої продукції дуже хвилює ситуація існування на ринку контрафактної продукцїї, тобто такої, яка випускається, відтворюється, публікується, розповсюджується, реалізується тощо з порушенням майнових прав інтелектуальної власності. Юридичний департамент видавництва «Ранок» веде неперервну боротьбу із цими недобросовісними гравцями ринку і підтримує заходи Міністерства освіти і науки України щодо забеспечення загальноосвітніх навчальних закладів якісною навчальною літературою. 
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: