(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Разом будуємо школу майбутнього

Опубліковано 10 Листопада, 2015
Разом будуємо школу майбутнього
Уже вдруге видавництво «Ранок» виступило в ролі співорганізатора всеукраїнського педагогічного заходу, ініційованого Інститутом педагогіки НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Сонячної осінньої днини 15 жовтня 2015 року місто Рівне зустрічало учасників V Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок». У ньому взяли участь більше 180 науковців, методистів, учителів із 19 областей України.
 
Учасники заходу із зацікавленням розглядали виставку навчальних видань «Ранка», слухали розповідь про роботу видавництва щодо поширення досвіду вчителів-методистів у впровадженні інноваційних методів навчання школярів, пропонували ідеї з видання сучасних навчальних посібників (паперових та електронних).

Проблемна тема фестивалю — «Учень у системі особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання» — обрана не випадково. Небайдужі до навчання й виховання школярів фахівці не хочуть, аби учні раділи, що уроку не буде. Вони прагнуть зробити так, щоб діти навчалися із задоволенням, розвивалися та самовдосконалювалися. Під час роботи озонівських студій обговорювались такі проблеми:
– організація навчальної діяльності з урахуванням вікових та індивідуальних психолого-фізіологічних особливостей школярів;
– створення й застосування компетентнісно зорієнтованих завдань;
– інноваційні освітні технології (ноосфера та аксмеосфера, перевернене навчання та ін.).

Підводячи підсумки роботи, учасники фестивалю прийняли звернення до освітян України, методичних служб, управлінців, у якому висловили впевнення, що спільними зусиллями вчителів, науковців, управлінців, представників методичних служб, батьків і громадських діячів зможемо реалізувати освітянську мрію: побудувати школу майбутнього, у якій кожен учень відчуватиме свою потрібність, зможе зрозуміти себе і світ, визначити своє місце у світі, а вчитель буде йому мудрим помічником і наставником.

Для «Ранка» участь у цьому заході — це нові талановиті автори, нові сучасні підручники й навчальні посібники. Ми маємо можливість представляти надбання видавництва не лише на сторінках каталогів, а й у живому спілкуванні з провідними фахівцями в галузі освіти.
 
Провідний редактор відділу філології видавництва «Ранок» І. Копитіна