(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Семінар-практикум для педагогів початкової школи

Опубліковано 26 Лютого, 2013
Семінар-практикум для педагогів початкової школи
19 лютого в Донецьку за інформаційної підтримки видавництва «Ранок» пройшов регіональний семінар-практикум для педагогів початкової школи. Тема заходу — «Особливості нової програми з математики для 1–4 класів та нового підручника «Математика» Скворцової С. О., Онопрієнко О. В. Методика розв’язування задач в початковій школі».
На семінарі були присутні методисти та вчителі початкової школи від кожного району Донецька та області. Учасників привітали завідувач відділу початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сєдова Наталія Миколаївна та методист відділу початкової освіти Капінус Наталія Олександрівна.
Перед присутніми виступила Скворцова Світлана Олексіївна, професор кафедри математики та методики початкового навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, доктор педагогічних наук, співавтор Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальної програми з математики для 1–4 класів та підручника-переможця Всеукраїнського конкурсу. Вона розповіла про особливості нової програми, концептуальні засади підручника з математики для початкової школи, детально зупинилася на питанні реалізації програмових вимог до навчання розв’язуванню задач на прикладах з підручника та розробленого на його основі посібника нового покоління для першого та другого класу «Математика. Навчальний зошит» (автори Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.), що вийшов з друку у видавництві «Ранок». Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні, був цікавим і змістовним.