(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Сестри Ґрімм — нащадки великих казкарів.

Опубліковано 30 Квiтня, 2015
Сестри Ґрімм — нащадки великих казкарів.
«Сестри Ґрімм? Ви не помилилися?», «Це що, якийсь жарт?», «Хто їх вигадав?», «О, нарешті українською мовою!» — саме такими запитаннями, радісними вигуками зустрічали на Книжковому Арсеналі нашу нову серію книг для підлітків «Сестри Ґрімм». Так, поява у нашому асортименті світового дитячого бестселеру  не пройшла непоміченою. І не випадково, адже  книги Майкла Баклі є дуже популярними серед юних читачів усього світу та незмінно посідають перші  рядки у читацьких та експертних рейтингах.

Перший же роман американського письменника  та сценариста Майкла Баклі «Казкові детективи» став бестселером. Його головні героїні — дві сестри-сироти одинадцятирічна Сабріна та семирічна Дафна. Їх батьки зникли за загадкових обставин, а опіку над дітьми взяла на себе бабуся Рельда Ґрімм. Як з’ясувалося, бабуся — хранителька секретів та традицій сім’ї Ґрімм, а самі казкарі брати Ґрімм — прапрапрапрапрадіди дівчаток.  У власності нинішніх представників династії Ґрімм величезна старовинна бібліотека, а їх головна мета — допомагати підтримувати  порядок у містечку Ферріпорт-Лендінг. Звичайно, повсякчас у місті трапляються  різні неприємності, навіть вбивства. Тож дівчатка з бабусею розслідують незвичайні історії з майстерністю справжніх детективів.Так, за жанром, «Сестри Ґрімм» — це дуже цікаві та захопливі дитячі детективи, в яких героїні розкривають справжні злочини. Так, у першій книзі «Казкові детективи»  дівчатка з бабусею рятують місто від велетня, що загадковим чином там  з’явився. А у другій книзі «Незвичайні підозрювані» до їх уваги потрапляє вбивство вчителя початкової школи, розкрити яке їм допомагає син Ґамельнського крисолова. Так-так, саме того героя казок братів Ґрімм.  І це не дивно, адже казкові герої, за задумом Майкла Баклі, існують насправді, їх свого часу Вільгельм Ґрімм переселив з Європи до Америки… Цікавий задум, чи не так? А книжки ще цікавіші! Свого часу серія «Сестри Ґрімм» неодноразово потрапляла до переліку бестселерів  газети New York Times, ставала  лауреатом різноманітних книжкових премій.
Упевнені, казкові детективи  сподобаються українським юним читачам та посядуть чільне місце на полицях книжкових магазинів України.