Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Шановні освітяни України в гостях у Харкова і видавництва «Ранок»
29.02.2016
Минулого тижня у освітянському колі нашого міста було гаряче. Бо 18-20 лютого 2016 року саме в м. Харкові відбулася Всеукраїнська нарада керівників департаментів/управлінь освіти і науки та директорів/ректорів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти. Головним питанням було обговорення змісту освітніх реформ, пріоритетів і напрямів реалізації освітньої політики в умовах децентралізації влади в Україні.

В нараді взяли участь Міністр освіти і науки Сергій Квіт, заступник Міністра Павло Хобзей, директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна, представники департаментів, управлінь освіти і науки та директорів, ректорів ОІППО. Від видавництва «Ранок» у дискусіях під час наради та круглого столу взяли активну участь Круглов В.В., Кірюхіна О.О., Сушкова М.О.

Також  ми запросили гостей на екскурсію до нашого спеціалізованого автоматизованого транспортно-логістичного центру, де зустріли почесних відвідувачів розповідями про народження підручників та  нові технологічні досягнення.  Всю красу наших напрацювань вони змогли побачили на власні очі.

На нараді серед інших обговорювалося важливе для всіх питання забезпечення другою частиною підручників учнів 4 та 7 класів за рахунок коштів місцевих бюджетів та освітньої субвенції. Були роз’яснені умови проведення конкурсу підручників для учнів 8 класів, де все виглядає значно позитив ніше, ніж минулого року, бо термін кожного етапу чітко накреслений, гроші для держзамовлення виділені, роботу репозитарію  обіцяли удосконалити.

 
  

 
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: