(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Сучасне навчально-методичне забезпечення з фізики та математики у 7 класі

Опубліковано 14 Березня, 2016
Сучасне навчально-методичне забезпечення з  фізики та математики у 7 класі
10 березня 2016 року у м. Івано-Франківськ на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся авторський семінар Юрія Олексійовича Захарійченко та Фаїни Яківни Божинової на тему «Навчально-методичне забезпечення з фізики та математики у 7 класі».

З вітальним словом виступили головний методист математики Івано-Франківської області Голуб-Бортняк Лілія Володимирівна та головний методист фізики Якубовський Петро Петрович. До семінару були запрошені спеціалісти відділів та управлінь освіти, методисти методичних кабінетів (центрів), творчо працюючі вчителі математики та фізики.

Автори нових підручників від видавництва «Ранок» розповіли про основні тенденції у навчально-методичному забезпеченні в новому 2016 – 2017 н.р.
Захарійченко Ю.О. наголосив на перевагах застосування нового підручника «Алгебра. 7 клас» та відзначив його новим сучасним підходом та прикладним засобом навчання учнів, як на уроках алгебри, так і в житті.

Божинова Ф. Я. розповіла про сучасні тенденції у викладанні фізики у 7 класі. Відзначила переваги в новому підручнику «Фізика. 7 клас». Підручник відповідає сучасним методикам викладання.У ньому присутні всі компоненти: структуровані параграфи, добірка завдань різної складності, лабораторні та експериментальні роботи, теми творчих проектів та  рефератів, тестові завдання в кінці розділу та багато іншого. На разі лабораторні й експериментальні роботи, відеодосліди та демонстрації з фізики можна буде побачити у гарній якості на сайті «Інтерактивне навчання «Ранок». Відео відзняте у професійній фізичній лабораторії Малої академії наук України.

Учасники з натхненням слухали спікерів та задавали слушні запитання. Вчителі переймались питаннями, що турбують учнів.Наголосили, що перевагою в нових підручниках будуть інтернет-підтримка та завдання прикладного характеру, які сучасний учень зможе застосовувати в житті.

Учителі, які були присутні на семінарі були нагороджені сертифікатом учасника за підписом директора ІОІППО Зуб’яка  Р. М. та директора видавництва «Ранок» Віктора Круглова.