(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Святкуємо День народження добрими справами!

Опубліковано 25 Травня, 2015
Святкуємо День народження добрими справами!
В останню неділю травня Україна відзначає День працівників поліграфічної галузі та книгорозповсюдження, а наше видавництво у цей день традиційно святкує свій День народження. 
Цього року на честь свята ми вирішили влаштувати щось особливе, а саме —  висадити іменні дерева "Ранок" у харківському Парку Горького, здійснивши таким чином дві добрі справи —  зробити парк ще більш зеленим і екологічним та потішити діток з дитячого будинку, адже витрачені нами на саджанці кошти  Парк Горького спрямовує на атракціони для дітей з дитбудинку "Родина". 
Ми ретельно обирали, які саме дерева нам варто висадити. У результаті, обрали модрину (лиственницю) - хвойне дерево з цінною деревиною. Морозостійка, швидкоросла, світлолюбна рослина дуже схожа за характеристиками на наше видавництво — вирішили ми.
Сонячним днем 23 травня ми зібралися у Парку, передали дітям з "Родини" сертифікати на атракціони та попрямували до місця посадки. Дружня компанія швидко впоралася з незвичною справою — і серед паркових насаджень з’явилися чотири модрини з надписом «Видавництво "Ранок"». Сподіваємося, що дерева приймуться і будуть рік за роком невпинно зростати все вище та вище. Як і наше видавництво :). 
Від такого святкування дня народження ми отримали чудові емоції та задоволення, що нададуть нам особливого натхнення у подальшій праці.
Більше фото у наших соцмережах, приєднуйтесь до нас!
https://www.facebook.com/ranok.ua