(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ Ключів до таємниці

Опубліковано 24 Червня, 2015
ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ Ключів до таємниці
…Усе, як у дорослому житті: ти ставиш перед собою крихітну мету — і досягаєш її будь-якою ціною. І так — день у день, до знемоги. І сил у тебе вистачає на все, бо ти знаєш: кожне з цих маленьких досягнень — сходинка до Великої Мети. А якщо ця мета — надзвичайно важлива таємниця, від якої залежить життя мільйонів людей...
Ідея циклу книг про пошуки ключів до великої таємниці, які розкидані по всьому світу, належить Ріку Ріордану, маститому американському письменнику, володареві трьох найпрестижніших нагород у галузі детективної літератури, в тому числі премії Едгара По. А до її реалізації метр вирішив залучити цілий ряд відомих і популярних сучасних американських літераторів. Серед них — майстер детективів для дітей Гордон Корман, автор пригодницьких романів Пітер Леранжіс, письменниця Джуд Уотсон, відома своїми романами-продовженнями «Зоряних воєн», лідер молодіжної фантастики Патрік Карман, авторка популярних книг у жанрі фентезі Лінда Сью Парк і Маргарет Петерсон Хеддікс, чиї захоплюючі книги для дітей не раз потрапляли до списків бестселерів.
Сузір’я гучних імен та майстерне виконання задуму автора ідеї забезпечило «39 ключам» неймовірну популярність серед юних читачів по всьому світі та мільйонні наклади кожної з книг міжавторского циклу.
Перша книга циклу — «Лабіринт кісток» — була написана самим Ріком Ріорданом. Перед письменником стояло завдання створити таку хитромудру, напружену і захоплюючу зав’язку, щоб із перших сторінок заволодіти увагою юного читача і повести його за собою через нескінченний ланцюг фантастичних і в той же час цілком реальних пригод. Це вдалося майстру — починаючи з 2008 року книги циклу, у міру їхнього виходу, посідали найвищі місця у списках бестселерів «Нью-Йорк Таймс».
Головні герої циклу — одинадцятирічний Ден Кехіл і чотирнадцятирічна Емі, брат і сестра, що в результаті нещасного випадку залишилися без батьків. Це звичайнісінькі діти. Ден колекціонує дивні речі — на зразок написів на надгробках і без кінця «дістає» старшу сестру; Емі обожнює бібліотеки і починає заїкатися щоразу, коли хвилюється. Доглядають за ними няньки, що постійно змінюються, а вихідними днями діти їздять до своєї дивовижної бабусі Грейс, яка свого часу об’їздила весь світ і часто розповідає онукам про дивні речі та події, що здаються їм не надто цікавими.
Та одного сумного дня Грейс Кехіл умирає, залишивши незвичайний заповіт. Її спадкоємці, серед яких є і Емі з Деном, опиняються перед вибором — або отримати мільйон доларів, або вступити у змагання з іншими членами сімейства Кехілів і першими знайти 39 ключів, які... Отож-то й є: ті, хто заволодіють цими ключами, зможуть стати найвпливовішими і наймогутнішими людьми на нашій планеті! Ключі розкидані по всьому світу, підказки складні та заплутані, сміливців підстерігає безліч небезпек, а їхні конкуренти — юні та дорослі представники чотирьох могутніх кланів сім’ї Кехілів — готові на будь-які злодіяння і підлості заради перемоги. Тим часом з’ясовується, що давній рід Кехілів не тільки багатий і чисельний: у минулому до нього належали багато видатних людей, серед яких Александр Македонський, Моцарт, Наполеон, Бенджамін Франклін і десятки інших історичних осіб.
Емі з Деном роблять вибір і стають до ризикованої боротьби...

Видавництво «Ранок» представило юним читачам 11 книг першої серії циклу «39 ключів». Та з останньою книгою «39 ключів» пригоди Емі й Дена не закінчуються — попереду ще 6 книг циклу «Кехіли проти Весперів», повних запаморочливих пригод, у яких героям доведеться зіткнутися віч-на-віч із таємничим співтовариством Весперів та зіграти з ними у смертельну гру, в якій на кону — доля всього людства.

Сьогодні «39 ключів» неймовірно популярні у США, Канаді та Західній Європі; як гриби множаться сайти, чати і клуби фанів циклу, можливо, незабаром ми побачимо цю  захоплюючу історію на екрані — права на екранізацію придбали Стівен Спілберг і кінокомпанія «DreamWorks».
Але головна причина такої популярності — навіть не віртуозно закручений сюжет, а прибавливі, веселі і життєрадісні головні герої, чиї думки і вчинки, загострене почуття справедливості та готовність ризикувати є такими близькими і зрозумілими юному читачеві.