Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Участь Видавництва «Ранок» у нараді Департаменту освіти і науки Чернівецької області з керівниками та завідуючими РМК/ММК органів управління освітою РДА/міських рад, головами об'єднаних терит
14.03.2016
У нараді, що відбулася у м. Чернівці 11 березня  2016 року під керівництвом директора Департаменту освіти і науки Палійчук Оксани Михайлівни, прийняло участь більше 450 освітян.

У виступах були  висвітлені основні новації 2016 року в організації навчально-виховного процесу в ЗНЗ області, серед яких формування мережі опорних шкіл, утворення Ради директорів ЗНЗ області, організація «Віртуальної школи» .

Під час обговорення робочих питань серед інших з актуальною темою «Про забезпечення підручниками у 2015/2016 навчальному році. Основні правила користування репозитарієм» мав слово директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Білянін Григорій Іванович. Логічним завершенням теми стали коментарі бренд-менеджера навчальної літератури Видавництва «Ранок» Сушкової Майї Олександрівни, яка закцентувала увагу аудиторії  на механізмі забезпечення ЗНЗ другою частиною підручників для учнів 4 та 7 класів, участі видавництва у конкурсі підручників для учнів 8 класів з 23 новими посібниками, а також на проекті авторської методичної онлайн-підтримки вчителів  в рамках щомісячної «Школи творчого вчителя» (старт вебінарів 28.03.2016 р.).

Сюрпризом для харків’ян стала презентація передового освітянського досвіду Харківської області від Мартинюка Сергія Васильовича – начальника управління освіти Чернівецької міської ради, який переймав досвід під час візиту до Харківської області у лютому 2016 р.

Зустріч пройшла у  руслі  конструктивного та змістовного діалогу, у ході якого присутні мали можливість задати питання і отримати відповіді, було обговорено альтернативні рішення для покращення роботи освітньої галузі.
 
   

   
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: