(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Улюблена книга дитинства вашої дитини

Опубліковано 03 Липня, 2015
Улюблена книга дитинства вашої дитини
Спогади про дитинство…. Коли ми згадуємо цей чудовий час,  одними з перших у пам'яті виникають книги - ті, які читали нам мама і бабуся, ті, які ми розглядали, намагаючись прочитати в них свої перші слова, ті книги, які ми вперше самостійно прочитали і поринули в нескінченно прекрасний і дивовижний світ КНИГИ. Мері Поппінс і Пеппі Довгапанчоха, Незнайко і Буратіно, Еллі і Пітер Пен, Мауглі, Барон Мюнхаузен ,  Карлсон - ці герої були і залишаються улюбленими нами назавжди.

Багатьох з перелічених героїв об'єднує серія «Улюблена книга дитинства» від видавництва «Ранок». «Улюблена книга дитинства» - не просто перевірені часом казки, оповідання та повісті. Ми підібрали кращі твори талановитих дитячих авторів, що передають вічні людські цінності з покоління в покоління.
Діти будуть читати книгу за книгою серії і дорослішати разом з героями та історіями про них.

Першими будуть збірники казок - «Три царства» та «Гіпсовий котик», в яких на кожній сторінці оживають сповнені магії гостросюжетні казки.
Потім настане черга популярних героїв Домовичка  Кузі і Незнайка. Їх пригоди будуть цікаві й повчальні, навчать дружбі і доброті.
 «Чарівник Смарагдового міста» повідає юним читачам одну з найвідоміших казкових історій, познайомить з Еллі і Страшилом, Залізним Дроворубом і Боягузливим Левом, розповість, що для здійснення заповітної мрії треба пройти чимало випробувань на своєму шляху, побороти страхи, навчитися допомагати іншим.
«Золотий ключик, або Пригоди Буратіно» - вічна казка, талановито розказана чудовим письменником Олексієм Толстим. Її головний герой, дерев'яна лялька Буратіно - добрий і світлий, довірливий, відкритий світу і повний співчуття до інших людей і ляльок. Він обов'язково стане чудовим другом маленькому читачеві.

Ім'я Ернста Сеттона-Томпсона добре відомо поціновувачам книг про природу. Його захоплива та пізнавальна автобіографічна повість «Маленькі дикуни» розповість про пригоди юного героя і його життя у племені індіанців. Особливо рекомендуємо книгу хлопчикам!

Найближчим часом в серії «Улюблена книга дитинства» вийдуть нові книги - казки легендарного Всеволода Нестайка «Пригоди близнят-козенят» і «В країні Сонячних Зайчиків. У країні Місячних Зайчиків », чудова повість Саші Чорного «Щоденник фокса Міккі ». А отже, на юних читачів чекають нові знайомства з найкращими дитячими книгами.


Усі книги серії друкуються двома мовами - російською та українською. Переклади українською мовою виконані найкращими перекладачами. До ілюстрування видань ми залучили талановитих і самобутніх художників. Їхні малюнки привносять особливий настрій і емоції, допомагають зацікавити читанням, що особливо важливо для дітей молодшого шкільного віку.

Окремо хотілося б сказати про якість наших видань і паперу, на якому вони надруковані. Книги серії «Улюблена книга дитинства» виконані на офсетному папері, що тонований теплим кольором. Саме такий папір рекомендують офтальмологи використовувати у виданнях для читання дітьми. Він не мерехтить, не відблискує, у ньому немає сторонніх вкраплень.  Тонування надає особливого «тепла» ілюстраціям, вони стають більш «живими» і привабливими.
Рекомендуємо серію «Улюблена книга дитинства» батькам, які хочуть прищепити дітям любов до хороших книжок.