Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Видавництво «Ранок» на Книжковому Арсеналі!
04.06.2013
З 24 травня по 1 червня 2013 року Київ перебував у полоні книжкового свята, назва якому Третій Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Найкращі видавництва країни, представники європейських видавництв – загалом узяли участь у заході 200 українських та міжнародних експонентів. За 9 днів роботи фестивалю його різноманітні заходи відвідали понад 35 тисяч людей. 
Особливо яскравою та насиченою була експозиція та программа заходів дитячих видавництв, 
серед яких гідне місце посів стенд видавництва «Ранок».

Наші яскраві книжечки та цікаві події привертали увагу сотень і сотень відвідувачів, і майже кожен з них залишав наш стенд з новою книжечкою та чудовим настроєм.

Так, 25 травня ми святкували День народження  ведмедика Олдіна – чудового героя ілюстрацій Тоні Вульфа. Ведмедик пригощав діточок солодощами, а вони, на знак подяки, залишали ведмедику свої побажання. Чудові книжечки про пригоди Олдіна були надзвичайно популярні серед маленьких відвідувачів!

А ​наступного дня кожен бажаючий мав змогу доєднатися до Ланцюжка дружби – акції, під час якої кожен малюк отримував у подарунок  чудову книжечку, яку йому подарував попередній відвідувач – таку собі «підвішену книжку». Якби ви бачили, з яким захватом діти обирали собі подарунки, а потім дякували друзів, залишаючи на великому плакаті відбитки маленьких рученяток зі власним ім`ям.
Кожного дня ми спілкувалися з вдячними батькам діточок і вкотре переконувалися, що книжки видавництва «Ранок» користуються величезною популярністю у юних читачів, їх герої добре відомі, а кожна новинка асортименту – це приємний сюрприз та подарунок для наших прихильників.

До речі, варто відзначити, що коло наших читачів стає все ширшим  - багато підлітків гідно оцінили наші останні новинки – добірку світових дитячих бестселерів, деякі з них вперше були представлені саме на Книжковому Арсеналі. Продовження пригод дівчинки Лоли, серії науково-фантастичних романів Ріка Ріордана та Томаса Тімайєра, пригодницькі серії Мартіна Баррі про таємницю Мораг та українські видання відомої у всьому світі Корнеліі  Функе – цікаве читання не залишило байдужими юних киян. Їх жвавий інтерес переконав нас у тому, що, попри всі електронні спокуси, діти хочуть читати і варті найкращих книжок.
До зустрічі на новому Книжковому Арсеналі!Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: