(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Відповідь видавництва «Ранок» на претензію стосовно робочих зошитів

Відповідь видавництва «Ранок» на претензію стосовно робочих зошитів
      24 грудня 2014 року Міністерство освіти і науки України надіслало листа на ім'я керівництва видавництва «Ранок».
У листі доводиться до відома, що громадянка Курілова Г.Д. критикує робочі зошити для 3 класу «Я у світі» (О.В.Тагліна, Г.Ж. Іванова) та «Сходинки до інформатики» (М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецька) і вимагає вилучити їх із навчального процесу.
На цей лист видавництво відреагувало негайно.
У першу чергу відзначено той факт, що видавництво «Ранок» має численні відгуки вчителів та батьків учнів з багатьох регіонів України, які свідчать про те, що зазначені посібники відповідають вимогам до сучасної навчальної книги і полегшують засвоєння складного матеріалу навчальних програм без перевантаження учнів.
Також зазначається, що з 01.08.2014 р. до цього часу видавництвом «Ранок» разом із авторськими колективами зазначених посібників було проведено 12 семінарів у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Вінниці, Львові, Луцьку, Одесі, Полтаві, Херсоні, Рівному та ін. містах за участю понад 1800 осіб, а також 11 вебінарів, які відвідали більше 1200 учасників з 11 регіонів України. На цих заходах автори та представники видавництва отримали позитивні відгуки, почули слова подяки за створення посібників для учнів 3 класу.
На  думку багатьох фахівців, навчальні посібники на другованій основі, зокрема «Я у світі. 3 клас» (О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова) та «Сходинки до інформатики. 3 клас» (М.М. Корнієнко, С.М. Крамаровська, І.Т. Зарецька), сприяють ефективному засвоєнню навчального матеріалу, а також полегшують батькам процес контролю за навчанням дітей. Про це свідчать рецензії та численні відгуки вчителів, методистів і науковців, які мали змогу ознайомитися зі змістом зазначених посібників. Деякі з цих відгуків було додано до листа-відповіді.
Видавництво «Ранок» уже 17 років випускає навчально-методичну літературу для вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних  закладів. Творчий колектив видавництва усвідомлює відповідальність компанії, яка працює для розвитку та освіти дітей. Тому постійно звертається до вчителів і батьків із проханням висловити свої думки та зауваження щодо посібників, які виходять друком.