(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
from 9-00 to 21-00 (Sat)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Чарівний світ дитячої книги

Опубліковано 04 Квiтня, 2019
Чарівний світ дитячої книги
Чудове свято відзначає сьогодні весь культурний світ - Міжнародний день дитячої книги. 2 квітня народився дивовижна людина, великий казкар - Ганс Християн Андерсен.
 
А в Харківському прес-клубі журналісти зустрілися з книговидавцями і поговорили про чарівний світ дитячої книги.
 
Учасниками прес-конференції були Віктор Круглов - генеральний директор видавництва «Ранок», Юлія Орлова - директор видавництва Vivat, Олена Рибка - завідуюча дитячою редакцією видавництва Vivat. Он-лайн з Болоньї (Італія) до бесіди приєдналася начальник департаменту маркетингу видавництва "Ранок" Наталія Коваль.
 
У Болоньї українські книги оцінили, до речі, не тільки там. Спікери запевнили, що якість поліграфії та дизайн наших книг, зокрема, дитячих, визнали в багатьох країнах. Українські книги купують за кордоном, причому в кілька разів дорожче, ніж на батьківщині.
 
Дитяча книга необхідна кожній дитині, щоб розвиватися і навчитися думати. При цьому батькам варто почитати книгу разом з дітьми. Поговорити про прочитане, прожити разом цей дивовижний час занурення в гарну книгу!
 
Звичайно, потрібна дітям і дорослим класика, потрібні вічні цінності. Але також необхідні твори молодих авторів, яких залучають сучасні видавництва.
 
Які книги затребувані зараз і завжди? Хороші книги! Які будять емоції, розвивають, змушують задуматися, ненав'язливо навчають доброго і світлого. І хороших книг в Харкові видається багато, книговидавці дружно підкреслили, що найбільші в Україні видавництва, які випускають дитячі книги, знаходяться у нас, в Першій столиці.