(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон закінчився. Чекаємо на нові зустрічі!

Опубліковано 02 Липня, 2015
Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон закінчився. Чекаємо на нові зустрічі!

Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон закінчився. Чекаємо на нові зустрічі!
 
 
Ось і закінчився  Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон   "Відкриті педагогічні студії "Якісна освіта – це…", метою якого було організувати діалог з актуальних питань сучасної освіти між науковцями, методистами, авторами навчально-методичної літератури, у тому числі авторами нових конкурсних підручників для 4 і 7 класів, учителями, ознайомити учителів загальноосвітніх навчальних закладів з досягненнями сучасної педагогіки. Марафон проходив  8-22 червня  за сприяння і участі  Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Інституту педагогіки НАПН України, Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, провідних видавництв навчально-методичної літератури.
 
           До Оргкомітету марафону увійшли Інститут педагогіки НАПН України і Видавництво "Ранок". Ще в 2014 році "Ранок" став ініціатором  інтерактивного інформування і навчання педагогів, що мало особливе значення в в умовах, з одного боку, економічної кризи, з іншого боку, в умовах активного розвитку нових технологій.  Минулого року аналогічний марафон вебінарів проходив без участі інших видавництв і тоді не був так широко анонсований в освітньому середовищі. У 2015 році ми врахували усі недоробки і очолили "парад".
 
           На наше запрошення відгукнулося 70 спікерів, які представили освітні установи усіх рівнів. Як результат, загальна кількість реєстрацій слухачів з різних регіонів України за 15 днів досягла  11834. Для порівняння, минулого року виступили 33 спікери, а кількість реєстрацій налічувала близько 4000.
 
           А це означає, що ми виросли в 3 рази!
 
           Два тижні пройшли в якісній командній роботі справжніх професіоналів. І 25 червня ми перейшли до найприємнішого етапу - нагородження усіх учасників. 16 харківських спікерів приєдналися до видавничого фуршету. А в той же час  урочисте вручення нагород від Оргкомітету відбувалося і в Києві в Інституті педагогіки НАПН України під час засідання Вченої ради. Усі спікери з інших міст, ті, хто не зміг приїхати, а також педагоги-слухачі отримають свої сертифікати поштою. На нагородженні були відмічені і усі співробітники видавництва, що мають безпосереднє відношення до організації і проведення заходу.
            Усім – усім організаторам, учасникам спікерам і слухачам величезне спасибі! Чекаємо на ваші відгуки та пропозиції. Бо не за горами нові марафони J
 
    Р.S.  Передивитись запис виступів учасників марафону можна на каналі
 
https://www.youtube.com/channel/UCeFZd8UVIhapGoVVcpN6HDQ/videos