Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Як підготувати учнів старшої школи до ЗНО 2016 року з математики
18.01.2016
У Київському педагогічному університеті імені Бориса  Грінченка учасники круглого столу "Особливості підготовки учнів старшої школи до ЗНО 2016 року з математики" обговорили нововведення щодо ЗНО 2016 року разом з автором видавництва «Ранок» Юрієм Олексійовичем Захарійченком та методистом математики м.Києва ІППО  університету ім. Б.Грінченка Оленою Андріївною Олексюк.

Голови районних методичних об'єднань, вчителі математики та вчителі, які викладають в 11 класах задавали слушні запитання щодо підготовки до ЗНО 2016. Основні з них стосувались кількості завдань та розподілу балів, згідно яких у подальшому буде виставлено оцінку учню в атестат. А також підручники, по яким можна буде підготуватись до майбутнього ЗНО 2016.

Юрій Олексійович Захарійченко розповів про сучасний підручник «Алгебра. 7клас». Присутні слухали із захопленням, адже саме таких важливих компонентів, які було висвітлено у доповіді автора, не вистачає у сучасних підручниках, підкреслили учителі.

Наприкінці заходу представник видавництва «Ранок» подарував комплект плакатів Олексюк Олені Андріївні, над якими у фокус-групі працювали найкращі вчителі математики та сама методистм.Києва. Тепер Комплект плакатів «Математика. 6 клас» із серії «Наочність нового покоління» стане незамінним помічником на курсах підвищення кваліфікації для всіх вчителів математики м. Києва.

Кожен учасник круглого столу також отримав подарунок у вигляді еко-блокнотів та календарів на 2016 рік, за допомогою, яких можна швидко дізнатись де знайти та придбати навчальні посібники для підготовки до ЗНО 2016 року.
Бренд-менеджер відділу фізики та математики Ірина Хован
 
    

    
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: