Каталог товаров
График работы:
c 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Яким повинен бути сучасний підручник «Алгебра. 8 клас»
01.03.2016
26 лютого 2016 року у м. Львові на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар на тему "Навчально-методичне забезпечення вивчення математики". 
 
З вітальним словом виступила головний методист математики Львівської області Білинська Інна Вікторівна. До семінару були запрошені спеціалісти відділів та управлінь освіти, методисти методичних кабінетів (центрів), творчо працюючі вчителі математики.
 
Захарійченко Юрій Олексійович — автор нового підручника видавництва «Ранок» «Алгебра. 8 клас», розповів про основні тенденції у навчально-методичному забезпеченні.
 
Учасники з натхненням слухали спікера та задавали слушні запитання. Наголосили, що перевагою у сучасному підручнику будуть завдання різного рівня складності та інтернет-підтримка, яку можна використовувати, як під час навчального процесу, так і позаурочній діяльності.
 
Вчителі, які були присутні на семінарі, були нагороджені сертифікатом учасника за підписом директора ЛОІППО Шияна Роман Богдановича, директора видавництва «Ранок» Віктора Круглова.
 
      

   
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: