Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Каталог товарів

Моя творча енциклопедія

Спільний проект Видавництва «РАНОК» з телеканалом «ПЛЮСПЛЮС».
Серія книжок «Моя творча енциклопедія» – це можливість створити свій власний проект!
Самостійне збирання конструктора, що міститься у кожній книжці, неодмінно зацікавить дитину. Маленькі власники книжок мають можливість проявити творчі здібності при оздобленні своїх проектів. Оригінальні ЗD-моделі винаходів, а також їхні винахідники чекають на допитливих малюків!
Кожна книга використовується як подіум для конструктора – наприкінці книжки є спеціальне поле, де можна розмістити всі зібрані 3D-елементи.
Цікава подача матеріалу: окрім енциклопедичних даних про винаходи, винахідників, професії у книжках серії можна знайти тексти "догори ногами" та у "дзеркальному відображенні". Це обов‘язково зацікавить дітей та спонукатиме до самостійного читання.
В кожній книзі є додаток із доповненою реальністю, де дитина допоможе героям світу «ПЛЮСПЛЮС» знайти необхідні елементи для майбутнього літального апарату. А якщо зібрати всі чотири книжки з додатками, запуститься п‘ята – бонусна гра.
Основна мета всіх енциклопедій – дати початкові знання про моделювання, техніку та технології, види декоративно-прикладних мистецтв, тобто все, що потрібно знати майбутньому винахідникові, бо світ чекає на відкриття!
Мова видання:
Сортувати:
Код:ЛП1058003У
Світ чекає на відкриття. Я вивчаю Що? і Як?
235,00 грн
Купити
Код:ЛП1058001У
Світ чекає на відкриття. Я хочу все знати
235,00 грн
Купити
Код:ЛП1058002У
Світ чекає на відкриття. Я винахідник
235,00 грн
Купити
Код:ЛП1058004У
Світ чекає на відкриття. Я хочу все вміти
235,00 грн
Купити