Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Каталоги
Презентуємо 12 підручників для 4 класу, підготовлених видавництвом "Ранок", які вже мають гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" та беруть участь у ІІ етапі Конкурсу.
Подивитися
Кращі набори для творчості, настільні ігри для всієї родини, наукові, розвиваючі і пізнавальні ігри для дітей, набори для рукоділля. Також ми створюємо і розвиваємо креативні проекти (наприклад, книги та ігри з сучасною технологією AR - доповненою реальністю).
Подивитися
Продукція сприяє всебічному розвитку дитини і допомагає вчителям і батькам проводити цікаві заняття впродовж року. В асортименті: робочі зошити, комплекти плакатів, демонстраційні матеріали, роздаткові матеріали, навчальні ігри.
Подивитися
Ранок Кенгуру Основа Фабула
Подивитися
До нового навчального 2020/2021 року ми підготували високоякісну навчальну та навчально-методичну літературу, створену провідними фахівцями своєї справи.
Подивитися
Кожний посібник відповідних НМК реалізує унікальні авторські методичні системи. Тому робота на уроці з підручником, методичними рекомендаціями та посібниками для учнів, дидактичними матеріалами об'єднана загальною логікою.
Подивитися