Художня література

Художня література розширює кругозір читача, сприяє всебічному розвитку, вмінню красиво та правильно говорити. Гарна книга – це чудовий спосіб приємно та з користю провести час. Насолодитися творами улюблених авторів та поповнити особисту бібліотеку цікавими книгами просто та зручно, коли чітко знаєш, чого хочеш. Якщо ні, то завжди можна скористатися фільтрами, почитати анотації та вибрати найкращі для себе книги на сайті ranok.com.ua.

 

Популярні категорії художніх книг на сайті

Любителі сучасної прози будуть раді новим творам, що відображають ключові події сучасного світу, написані авторами, які живуть у ритмі наших днів. Відчути себе свідком «сьогоднішніх» подій чи ознайомитись із сучасним та свіжим баченням минулого можна на сторінках книг даної категорії. На особливу увагу заслуговує дебютний роман українського журналіста, футбольного коментатора Кирила Круторогова «Бомбардир». «Наволоч», «Богиня» Михайла Юдовського – це глибокі, психологічні твори з належною часткою життєлюбності та гумору. Що і як по інший бік сцени, життя та творчість музикантів під невідомим для багатьох ракурсом описує Сергій Мартинюк у романі «Рок-н-ролл».

Поціновувачам шпигунських детективів і трилерів сподобається трилогія про агента Лоренсо Фалько від Артуро Перес-Реверте. Іспанський журналіст, письменник і  в минулому військовий кореспондент зі знанням справи описує пригоди свого персонажа в книзі «Фалько». Видання Джессі Келлермана «Чтиво» стало бестселером, об'єднавши в собі сюжет детективного трилера та гостру сатиру, що дуже сподобалось тисячам читачів. Тема таємних агентів добре розкривається у романі «Берта Ісла» відомого іспанського письменника Хав'єра Маріаса.

Драматичні та мелодраматичні твори приваблюють реалістичністю сюжетів. Це захоплюючі історії простих людей, які можуть відбуватися у житті, так само як і в книгах. Про сучасне суспільство з його проблемами, поглядами на життя та гендерною нерівністю пише Діна Рубіна у романі «Бабин вітер». 12 історій різних жінок, переважно темношкірих англійок, описує Бернардін Еварісто в книзі «Дівчина, жінка, інша». Про любов, одержимість та несправедливість можна прочитати сильний, психологічний роман Алі Сміт «Як бути двома».

Для тих, хто віддає перевагу фантастиці та фентезі, гарним вибором стане книга Ярослави Литвин «Не мій дім». Роман «Висотка» Джеймса Грема Балларда є одним із найкращих фантастичних трилерів ХIX століття. Легенди та міфи української демонології оживають у книзі Леоніда Кононовича «Чигиринський сотник».

Історичні романи – це окрема категорія книжок на нашому веб-сайті. Події після Другої світової війни, пошук можливостей співпраці США та Японії описані у книзі «Сайонара» Джеймса Алберта Міченера. Чи зможе американський військовий пілот, ветеран війни порозумітися з дівчинкою з Японії, у якої війна відібрала батька та брата? Романи Саймона Терні, Сари Шульман, Щепана Твардоха демонструють бачення авторів ключових історичних подій, допомагають читачеві відчути дух часу, зробити власні висновки.

Пригодницькі романи – це як вихор захоплюючих подій, у центрі яких опиняються персонажі, а разом з ними й читач. «Майстер реліквій» Крістофера Баклі, «Канцелярія хрестових походів» Остапа Українця, «Голограма для короля» Дейва Еґґерса – культові видання, які читачі нашого сайту обирають найчастіше.

Прочитання класичної літератури – особливий вид насолоди. Класика – це улюблені та твори багатьох поколінь читачів. Романтична історія описана Натаніель Готорн у «Червоній літері». Цикл «Пустотливі оповідання» Оноре де Бальзака – це жива, гумористична, з часткою іронії стилізація під новели епохи Відродження. На особливу увагу заслуговує провокаційний та скандальний роман «Радощі та прикрощі славнозвісної Молл Флендерс» геніального Даніеля Дефо.

 

У нас замовляти книжки зручно, просто, швидко!

Художня література, що представлена ​​на сайті ranok.com.ua – це чудові подарункові видання, які стануть цінними екземплярами Вашої домашньої бібліотеки. Також у нас можна замовити комплекти книг в одному жанрі або на подібну тематику. Кожна добірка ретельно продумана – це відмінний спосіб порадувати себе або зробити подарунок близькій людині, не витрачаючи багато часу на пошук відповідних книг.