Наукові ігри

Наукові ігри для допитливих маленьких вчених – просто знахідка для дітей,
дорослих та вчителів. Вони подарують дітям нові знання, цікаве дозвілля, захоплення від результату експериментів та дадуть можливість відчути себе справжніми чаклунами. Перші кроки до науки обов'язково повинні бути
цікавими, доступними до розуміння та дещо таємничими. Ігри є дуже важливими для дітей, адже вони є «ключиком» до навчання.
            
Кому корисні наукові ігри

Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку дуже важливо не зробити науку нудною та не втратити інтерес до навчання. Фахівці видавництва «Ранок» підібрали лінійку навчальних ігор, що зацікавлять учнів на уроках, допоможуть розібратися з незрозумілим, поринути у таємничий світ пригод і відчути його будову з середини. Для цього пропонуємо різноманітні наукові ігри, особливо рекомендуємо набори для експериментів, до складу яких входять хімічні, біологічні реактиви.

Якщо ви – батьки, і бажаєте провести корисно свій час із дитиною, наукові ігри – це те, що вам потрібно, адже це мега продуктивне проведення часу: по-перше – діти будуть в захваті від самого процесу та від результатів проведених експериментів; по-друге – ці ігри несуть неабияку користь дитині, адже:

- розвивають мислення та увагу,
- розширюють кругозір,
- є чудовою альтернативою гаджетам,
- стимулюють інтерес до пізнання навколишнього світу,
- тренують зосередженість.

 

Чому варто додати наукові ігри до своєї бібліотеки         

На нашому сайті ranok.com.ua представлений широкий асортимент наукових ігор, що містять у собі цікаві хімічні досліди та експерименти, незвичайні завдання, що спонукають до роздумів, які неодмінно:

- зацікавлять дітей,
- допоможуть пізнати світ з його таємницями зсередини,
- урізноманітнять уроки у школі,
- зроблять більш змістовним дозвілля дітей,
- спонукатимуть до пізнання нового.

 

Асортимент

Асортимент ігор на нашому сайті дуже широкий. Обирати можна опираючись на вікові особливості або на вподобання юних дослідників.

Якщо дитину цікавлять яскраві, вибухові, вогневі досліди – зверніть увагу на набори для експериментів: «Хімічний світлофор», «Вогняна веселка», «Галактика в пробірці», «Вогняний напис» та інші.

Для «чомучок» підійдуть ігри, що засновані на цікавих фактах про будову людського тіла, про секрети живої природи, наприклад: «Анатомія. Секрети людського тіла», «Чудернацька наука» або «Домашня лабораторія школяра».

Для учнів, які знайомляться з фізикою та зачаровані цією величною наукою стануть в пригоді захоплюючі наукові ігри, такі як «Битва металів» або «Сила електролізу», а також «Набір для  експериментів. Магнетизм» та інші.

Мильні бульбашки полюблять усі діти, а якщо вони створені дитиною власноруч – цінність гри стає значно вищою. Ще більш цікавими бульбашки стають, коли їх можна видувати різноманітними способами: ланцюжком, гармошкою, трикутної або квадратної форми!

Улюблений слайм стане ще цікавішим, якщо дитина створить його самостійно. Проводячи досліди та експерименти юний дослідник відчуватиме значимість науки та отримає мотивацію вчитися та дізнаватися щось нове.

 

Наукові ігри від інтернет-магазину Ранок

На нашому сайті ranok.com.ua представлені різноманітні наукові ігри та набори для експериментів для дітей на самі різні теми.

Набори для дослідів містять основі матеріали для експерименту, засоби захисту, якщо вони потрібні, та інструкції до виконання. Кожна наукова гра орієнтована на певний вік дитини, щоб батькам було легше обирати дітям оригінальні, корисні та приємні подарунки.