Наукові ігри

Діти люблять пізнавати нове та експериментувати. Наукові набори та ігри допоможуть зрозуміти, як влаштований світ, допоможуть знайти відповідь на запитання: «Як це працює?», а також допоможуть дитині відчути себе дослідником та науковцем. Навчання проходить у форматі гри, таким чином, дитина буде утримувати увагу до кінця, що дозволить досягти результатів. Наука – це легко та цікаво.

На ranok.com.ua ми зібрали найкращі наукові ігри.

З наборами «Химерна наука» діти намагатимуться виростити у склянці хімічного «їжачка» з «металевими голками», кришталеве серце, виготовити прозорий слайм, виростити кристали, створити чарівного метелика та зробити «червону ікру». В одному наборі містяться 3 експерименти.

Гальванізація – цікавий процес, протягом якого один метал покривається іншим шляхом електролізу. Дітям віком від 10 років сподобається набір «Магія гальванізації». Вони дізнаються, як срібні прикраси покриваються золотом, і як цей процес допомагає у лікуванні людей. Вони будуть «одягати» скріпку, малювати цинком, покривати монету міддю.

Дітям, які люблять грати в агентів 007 та детективів, сподобаються набори, разом з якими вони відчують себе експертами в цій справі. Діти-детективи зможуть розкрити таємниці відбитків пальців! Набір познайомить із криміналістикою, допоможе розвинути пам'ять на дати та обличчя, терпіння та дедукцію. Діти зможуть зібрати фоторобот. Набір «Лабораторія експертної служби» навчить аналізувати почерк, розшифровувати коди та шифри, містить завдання для агентів.

Кожній дитині від 8 років сподобається набір «Секрети людського тіла». Граючи з ним, можна зрозуміти, як працює наш організм та відкрити таємниці світу анатомії. Діти будуть виливати скелет з гіпсу, робити магніт, що світиться в темряві, вирощувати серце, створювати модель ока тощо. Набір «Секрети космосу» допоможе дітям здійснити подорож космосом та Сонячною системою, допоможе зрозуміти, як усе влаштовано в космічному просторі, дасть відповіді на питання по темі. Усередині міститься гра-вікторина та 7 досліджень.

У своїй квартирі можна створити дослідницьку лабораторію. Разом із наборами від «Ранок-креатив» діти віком від 8 років зможуть експериментувати з розчинами, змінювати їх колір, створювати яскраві вогні, спостерігати за зростанням хімічних «коралів» у пробірках. Дітям 3-4 класів можна обрати «Домашню лабораторію школяра». Дитина поглиблюватиме знання, які отримала на заняттях у школі, досліджуватиме речовини та матеріали з повсякденного життя, освоїть хімічні методи роботи з речовинами, розбереться з побудовою електросхем тощо. Справжню хімічну лабораторію можна створити і на власній кухні. З набором «Хімія на кухні» діти тестуватимуть сіль, соду, рослинні індикатори, харчові барвники, лимонну кислоту, лимон, цукор, виноградний сік, яблука та яблучний сік, картоплю та крохмаль, курячі яйця, чай, молоко та молочні продукти, морозиво, шоколад, морква та жуйку.

Юним археологам сподобається набір «У лабораторії золотошукача». Діти навчаться «відмивати золото» із піску, перетворювати срібло та мідь на золото. У наборі «Секрети золота» міститься 4 алхімічні дослідження, цікаві факти та правила золотовидобування. З науковою грою «WOW золото» діти зможуть перетворити прозору рідину на золоту та отримати золото у воді.

Неймовірний набір «3D голограма» допоможе оживити реальність. Голографічне зображення дитина зможе зробити власноруч.

Чому ми?

Наукові набори та ігри стануть чудовим придбанням для шкільного класу. Вони допоможуть урізноманітнити процес навчання, обов'язково зацікавлять дітей та мотивують їх на вивчення предмета. Також пропонуємо нашим покупцям можливість доставки за кордон.