Словники

Словники як спосіб швидко опанувати словами та термінологією

Джерелом знань є велика кількість книг, гідну позицію серед яких займають словники. Ними користуються і школярі, і студенти, і викладацький склад. Завдяки цим книжкам поповнюється словниковий запас, людина вчиться грамотній вимові, написанню рідною та іноземними мовами.

У словниках є детальна інформація щодо значення слів, з ними простіше опановувати нові професії.

Інтернет-магазин «Ранок» дарує своїм клієнтам чудову нагоду обрати словники, що знадобляться в різних сферах учнівської та професійної діяльності. Їх написали найкращі філологи та лінгвісти. Якісну та корисну літературу обирайте на сторінці ranok.com.ua, відвідавши відповідний розділ.

На що звернути увагу при покупці?

«Ранок» постійно оновлює асортимент словників, на сайті сьогодні представлені десятки примірників різного спрямування:

 • іноземні мови,
 • фразеологічні.
 • тлумачні,
 • етимологічні,
 • орфографічні,
 • орфоепічні,
 • словники з термінології.

Обираючи словники, варто звернути увагу на кілька умов покупки:

 1. Не останню роль відіграє кількість слів, адже початківці обирають невеличкий формат, аби опанувати найважливіше.
 2. Чим більше означень слова у словникові, тим вищий рівень навчання пропонує друковане видання. Проте для початківця краще обирати словники з меншим розмаїттям значень.
 3. Кращому запам’ятовуванню слів та правильній їхній вимові сприяє наявність транскрипції в словниках іноземних мов.
 4. Словники, що містять приклади вживання слів, а також сталі конструкції, сприяють швидшому вивченню мови.
 5. Важливим критерієм для тих, хто збирається використовувати мову в професійній та наукові діяльності, є термінологія у певній галузі.

Рекомендації «Ранку»

У сучасній освіті все більшої популярності набувають нестандартні методики навчання. Один з найпопулярніших методів – візуальний. Тому видавництва випускають чимало цікавих візуальних словників та розмовників. Знання в них оформлюються зображеннями та яскравими фотографіями, які ефективно впливають на процес запам’ятовування. Особливо переконливо такі видання виглядають для навчання дітей молодшого віку.

Переваги покупок в інтернет-магазині «Ранок»

 1. «Ранок» має широкий вибір друкованої продукції, асортимент якої постійно оновлюється. «Ранок» співпрацює з кількома відомими видавництвами, а отже пропонує своїм клієнтам якісну та корисну літературу, що має довіру та попит на ринку друкованих видань.
 2. Покупка в інтернет-магазині вигідна, оскільки підприємство має лояльні ціни. Навіть враховуючи оплату доставки, в «Ранку» замовляти дешевше, ніж у звичайному магазині. Крім того, можна завжди натрапити на акційні пропозиції, що суттєво економлять бюджет.
 3. Процес покупки на сторінці ranok.com.ua відбувається просто, адже сайт має зручну систему фільтрів. Літературу за інтересами можна обрати за кілька хвилин, коректно оформивши свій запит.
 4. Співробітники інтернет-магазину «Ранок» обробляють замовлення того ж дня. Отримати товар можна будь-яким зручним способом – Укрпоштою, Новою поштою або ж кур'єр доставить на вказану адресу.
 5. Доставка здійснюється майже у всі куточки України, де працюють зазначені логістичні компанії.