Дитяча література

Дитяча література – ​​книги, призначені для малюків, школярів та підлітків. Це велика категорія друкованої продукції, серед якої завжди можна знайти щось для своєї дитини чи подарунок. Ознайомтеся з колекціями книг та здійсніть вигідну покупку!

Книги – найкращі друзі дитини

Знайомство дітей з дивовижним світом книги – важливе завдання, яким не можна нехтувати. З раннього віку потрібно читати малюкам казки та разом розглядати яскраві ілюстрації. У дітей формується світогляд і розширюється кругозір. Їм дуже подобається проводити час з батьками та слухати історії про казкових героїв.

Діти дорослішають та вчаться читати самостійно. Для них книга стає найкращим другом. Потрібно всіляко підштовхувати дітей до читання, оскільки це набагато краще, ніж смартфони та планшети. Читання книг приносить величезну користь:

 • розвиток пам'яті та мислення;
 • збільшення словникового запасу;
 • формування душевних якостей: сміливість, любов, співчуття;
 • розвиток мови та вміння аналізувати, розмірковувати;
 • збагачення внутрішнього світу.

Дитяча література – ​​ключ розвитку дитини. Потрібно привчати дочок та синів до читання, пропонуючи пізнавальні та цікаві книги. Чим більше дитина читає, тим краще успішність у школі. Пам'ятайте про це та регулярно поповнюйте домашню бібліотеку!

Дитяча література для дітей різного віку

Величезний вибір книг на будь-який смак – наша перевага! Видавництво «Ранок» пропонує дитячу літературу від 0 до 18 років. Колекція постійно розширюється. У продажу з'являються найцікавіші книги від відомих авторів. Ми знаємо, в чому полягає важливість книг у житті кожної дитини. Тому прикладається максимум зусиль для того, щоб батьки легко знаходили дитячу літературу та радували своїх дочок та синів.

Для зручності пошуку книги розділені на категорії:

 • читаємо дітям – казки та повчальні історії з гарними ілюстраціями. Сімейне читання є найкоротшим шляхом залучення малюків до книги. Дітлахи із задоволенням слухають казки, переживають за героїв і відчувають емоції. Таким чином у них формується розуміння дружби та зради, добра та зла;
 • книги для найменших – віршики, картонки-іграшки, картонки-розвивайки, картонки-казки. Це категорія дитячої літератури, що сприяє всебічному розвитку. Для кращого сприйняття тексту та візуальної привабливості використовуються якісні картинки, ігри-шнурівки, об'ємні ілюстрації. Дитина потрапляє у світ казки та отримує максимум позитивних емоцій;
 • книги з наклейками – не лише захоплюючі історії, але й можливість знайти наклейку та доповнити картинку. Також діти люблять одягати ляльок та створювати мозаїку з наклейок. Варіантів багато. Можна обрати розвиваючі книжки для малюків і разом з ними весело проводити вільний час;
 • книги для самостійного читання – дитяча література для тих, хто навчається чи вже вміє читати. У цій категорії представлена ​​фантастика та фентезі, пригоди, класика, комікси. Для дошкільнят ми пропонуємо книги із серії «Читаємо за складами». Для зручності слова розбиваються на склади. Так діти швидше й легше вчаться читати;
 • енциклопедії – пізнавальна література, яка відповідає на поширені питання. Це відмінний варіант для розширення кругозору та для поглиблення знань. В енциклопедіях багато пізнавальної інформації про природу, про фізику, про світ;
 • подарункові набори – комплекти книг, які можна подарувати на День народження чи інше свято. Це корисні та красиві презенти. З ними в будинку стає тепліше та затишніше.

Як знайти дитячу книгу?

При виборі книги керуйтеся двома головними критеріями: вік дитини та інтереси. Малюкам сподобаються казки та розвиваючі картонки-іграшки. Діти шкільного віку віддають перевагу пригодам та класиці. А ось підлітки читають фантастику та фентезі. Якщо потрібно покращити знання у якомусь питанні, оптимальне рішення – енциклопедія.

Перегляньте колекцію і ознайомтеся з коротким описом варіанта, що сподобався. Можна навіть прочитати фрагмент і зрозуміти, про що книга і в якому стилі написана. Якщо потрібна допомога, менеджер інтернет-магазину завжди дає відповіді на запитання і підбирає дитячу літературу.

Вигідні умови для покупців від видавництва «Ранок»

Здійснивши покупку у нас, Ви залишитеся задоволені! Ми у цьому впевнені. «Ранок» - найбільше українське видавництво, яке працює на ринку протягом довгих років. До наших переваг належить великий вибір дитячої літератури, низькі ціни та швидка доставка. Ми регулярно влаштовуємо акції, спрямовані на економію коштів. Тому можна постійно купувати нові дитячі книги та радувати своїх улюблених чад!