Ігри та творчість

Творчість – сукупність різнопланових процесів, завдяки яким прокачується дуже багато навичок, починаючи з дрібної моторики, що впливає на швидкість оволодіння мовленням. Творчість розвиває посидючість, що дуже актуально для маленьких дітей, які постійно намагаються кудись втекти. Також розвиває уважність, просторове мислення, асоціативне мислення, акуратність, логіку тощо.

Яку друковану продукцію пропонує «Ранок» у розділі «Ігри та творчість»?

- Напольні та настільні ігри. Настолки – чудовий варіант провести час із користю та із задоволенням у колі сім'ї. Настільні ігри вчать дітей рахувати, рухаючись клітинками та доріжками, «прокачують» швидкість реакції, вчать мислити логічно, розробляти стратегію, грати в команді, розвивають посидючість, тренують пам'ять, вчать вміти програвати.

- Наукові ігри. Будь-який набір з цього розділу зацікавить дитину, подарує купу захоплених емоцій та бажання дослідити світ навколо себе. Діти від 10 років познайомляться з фізикою через гру, перевірять силу електролізу, магію гальванізації, зможуть виростити домашні кристали, «пограються» з вогнем. Також дітям будуть цікаві набори, які розкривають секрети людського тіла. Чудово, що можна наочно дізнатися, що ховається під людською шкірою. З наборами від «Ранок» діти від 6 років дізнаються багато цікавого про природу, хімію та фізику через захоплюючі експерименти.

- Навчальні та розвиваючі ігри. Малюкам сподобаються пазли для найменших, що складаються з 2 половинок. Керуючись логікою, потрібно підібрати половини, які підходять одна до одної. Також пропонуємо м'які конструктори. Завдяки своїй м'якості вони абсолютно безпечні. Дерев'яні вкладиші допоможуть навчити дитину знаходити предмети за їхніми силуетами та сортувати. STEM-набори від «ZIRKA» припадуть до смаку маленьким винахідникам. Також порадує широкий асортимент головоломок для дітей. Доміно від «Основа» відрізняється тим, що містить гру на рахунок та елементарні математичні операції. Прекрасним придбанням будуть ігри на липучках для розвитку малюків. Велика кількість ігор на логіку для дітей віком від 2 років допоможе батькам розвинути цей навик.

- Набори для творчості. Мемо-ігри допоможуть дитині розвинути логічне мислення та пам'ять. Фінансові ігри навчать дітей базової фінансової грамотності за віком. Дитина зможе відчути свою самостійність та значущість. Лото стане в нагоді для ігор разом з сім'єю або в дитячій компанії. Граючи, діти дізнаються багато нового про навколишній світ. Також у цьому розділі можна придбати комплекти дидактичних ігор для дому чи дитячого колективу.

- Розмальовки, гравюри. Пропонуємо широкий асортимент розмальовок, малювалок, творчих завдань, наборів наклейок, водних розмальовок, наборів розмальовок з аквареллю всередині, наборів для розпису за номерами, інтерактивних книг, книг для малювання пальчиками, книг з навчанням малюванню, розмальовок з розписами тощо.

- Вироби, аплікації. Захоплюючий розділ, разом з яким діти вирізатимуть та створюватимуть конструкції з паперу. Є набори, разом із якими діти створять аплікації до свят. Продукція з цього розділу надовго займе дитину, а захоплення «витвором мистецтва», зробленим власними руками, неможливо переоцінити.

Як зробити замовлення?

На нашому сайті ranok.com.ua покупець може скористатися зручними фільтрами, які допоможуть зупинити свій вибір на потрібній продукції. Пропонуємо стежити за акційними пропозиціями. Вся продукція має високу якість друку, вона покликана розвивати дітей і дарувати чудові моменти від спільного проведення часу. Покупець може обрати зручну службу доставки, а наші співробітники у найкоротший термін укомплектують та відправлять замовлення.