Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Блог
Поради батькам
Булінг — одна з найпоширеніших проблем сучасності, з якою стикаються як діти молодшого віку, так і підлітки, і навіть дорослі.
Згідно з календарним планом організації та проведення Національного мультипредметного тесту  у 2024 році, який затвердило МОН України, перша сесія тестування розпочнеться з 14 травня та триватиме до 25 червня. Отже, до початку найважливіших шкільних іспитів залишилося два місяці. Чи готові випускники до випробувань?
Усі публікації
Життя нашого видавництва
У межах ХІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» команда «Ранок» представила новий імпринт видавництва «Readberry», проєкт літератури для молоді (Young Adult & New Adult).
Взагалі я фізик за освітою. Ще в шкільні роки я захопився вивченням фізики, математики, тому вирішив, що після школи вступатиму саме до фізтеху. Планував пов’язати своє майбутнє з наукою. Але, крім фізики, я мав ще одне велике захоплення — книжки. З дитинства я дуже багато читав, перечитав всі книжки в нашому домі, а коли вони закінчилися, почав ходити до шкільної та місцевої бібліотек. Я бував там так часто, що вже з п’ятого класу мав доступ до закритих фондів і міг обирати будь-які книжки, які мені сподобалися.
Усі публікації
Новини
Не проґавте свій шанс виграти подарунки від Нової пошти! Купуйте товари онлайн, замовляйте доставку у відділення, поштомат або на адресу, реєструйте експрес-накладну й очікуйте розіграшу EcoFlow та PowerBankів.
"Коли я побачила цю книгу, знаходилась за кордоном, та знала що в мене буде вона. Вона неймовірна. Обкладинка оксамитова з глянцевою ламінацією неймовірна насолода для очей та рук. Дуже гарні стилізовані сторінки. А як вона пахне!!! Завжди коли беру нову книгу в руки, так і тягнуся вдихнути її аромат. Він прекрасний… Сам твір це чудова історія написана такими люблячими та надихаючими словами Лесі Українки. Цей твір - як смарагд, а це видання як дорогоцінний метал який обробляє камінчик, і це досконалий витвір мистецтва.Ця книга найулюбленіша, вона прикраса моєї, поки невеличкої бібліотеки. Дякую Ранок! 💚🌿"
Усі публікації