Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Блог
Поради батькам
А ви читаєте книжки перед сном синочку чи донечці? Якщо ви з малюком ще не завели цей милий ритуал — саме час це зробити. Він внесе в життя вашої крихітки певну стабільність.
Коли ми обираємо розвивальні ігри для малюка, то зазвичай віддаємо перевагу бізібордам, сортерам, пірамідкам й іншим «розумним» іграшкам. Та не завжди замислюємося, що книжки — це також чудові «розвивалки». І вони неодмінно мають входити до арсеналу дитячих іграшок.
Усі публікації
Життя нашого видавництва
У Києві вперше відбувся книжковий захід KyivBookFest – книговидавнича подія, що мала на меті максимально врахувати інтереси видавців.
Любі педагоги! Видавництво "Ранок" запрошує вас 29-30 серпня з 13.00 взяти участь у секційних педагогічних конференціях “Сучасний інструментарій подолання освітніх втрат: досвід і можливості".
Усі публікації
Що почитати?
Поява технологій штучного інтелекту (ШІ) стала великим проривом в області науки і технологій, помічником для швидкого створення контенту, пошуку інформації. Важко придумати щось таке, чого не вміє ШІ: від написання текстів чи маркетингових стратегій до створення зображень чи пісень. Але разом з тим, його поява стала і причиною для занепокоєння освітян, адже наші учні дуже швидко вхоплюють сучасні тренди й успішно ними користуються, в тому числі й штучним інтелектом, як от чат GPT.
Святий Миколай приходить вночі та кладе під подушку подарунки для дітей. Цього року свято Миколая відзначатимуть у ніч з 6 на 7 грудня. Тепер новорічні свята починаються раніше, а це значить, що вже час подумати, що покласти під подушку дітям.
Усі публікації
Новини
Запрошуємо вчителів початкових класів і вчителів інформатики приєднатися онлайн 07.12 з 14.30. Похолоднішало за вікном? Зігрійтеся з нами на традиційних теплих  методичних зустрічах грудня, як завжди, щочетверга.
"Надзвичайно мила і зворушлива історія! На перший погляд, книга може здатись непомітною серед різноманіття барв і блискіток зимових книг. Але не проходьте повз неї! Дуже затишні ілюстрації, чарівні персонажі, і така щемка історія про найцінніше - про доброту, яка повернеться до тебе зповна, лиш не тримай її при собі😉,  небайдужість до чужих проблем, щирість і відкритість, а також віру в диво! Ця книга - справжня перлинка серед добрих і затишних зимових історій♥️"
Усі публікації