Навчальна література

У держстандарті освіти йдеться про те, що головною метою школи є різнобічний розвиток кожної дитини, увага до її талантів та здібностей, розвиток компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей та потреб, а також формування цінностей, розвиток самостійності, допитливості та творчості. Реалізуючи завдання НУШ, вчителі повинні формувати не тільки компетентності в учнів, а й морально-етичні, соціально-політичні цінності. Вчитель є взірцем правильної поведінки та мотиватором для дитини. Для організації навчального процесу та легкої підготовки до проведення уроків вчителю знадобиться певна література.

Навчальна література на ranok.com.ua:

- Управління школою. У цьому розділі зібрані всі матеріали для допомоги у роботі класного керівника, шкільного психолога та логопеда. Також містяться журнали, свідоцтва та інша шкільна документація. Пропонуються нестандартні форми проведення виховних заходів.

- Початкова школа. У розділі містяться підручники, робочі зошити, хрестоматії, збірки завдань, альбоми із шаблонами.

- Середня та старша школа. ranok.com.ua пропонує НМК: підручники, робочі зошити, атласи, контурні карти, збірки завдань, хрестоматії та ін.

- Підготовка до уроків. Для того, щоб вчитель міг легко підготуватися до проведення уроку, зробити урок більш авторським, йому знадобляться методичні матеріали, розробки уроків у друкованому вигляді та на CD-дисках, контроль знань.

- Плакати та демонстраційні матеріали. Прекрасний наочний матеріал для оформлення шкільного класу та домашнього куточка для навчання. Плакати, картки, бейджі розроблені згідно з принципами НУШ.

- ЗНО, ДПА 2022-2023. Видання, які допоможуть підготуватися до проходження ЗНО та ДПА. Містять довідковий теоретичний матеріал, вирішення типових завдань, тренувальні тематичні тестові завдання, варіанти тестів у форматі ЗНО та відповіді до всіх тестових завдань, тексти з української мови, бланки, інноваційні методики, що приносять високі результати тощо.

- Довідники. Містяться посібники, що відповідають чинній програмі. Вивчаючи українську мову, можна придбати посібники, які навчають нормам та культурі сучасної мови. Вивчаючи математику, корисним буде довідник, який містить тести, ненудну теорію, алгоритми вирішення типових завдань, завдання на відпрацювання тем та ін. Довідники з історії України містять весь курс історії. Вивчаючи англійську мову, знадобляться візуалізовані довідники фразеологізмів, фразових дієслів і найбільш вживаних висловів.

- Словники. Словники у цьому розділі відповідають принципам НУШ. Словники з української мови розроблені за правилами нового українського правопису. Можна обрати словник синонімів та антонімів, орфографічний, тлумачний, словник труднощів, фразеологічний словник, інтерактивні словники, словники у картинках, словники з іноземних мов та ін.

- Дипломи. Грамоти. Подяки. У розділі зібрано продукцію, яка допоможе виділити та нагородити за успіхи. Пропонуємо дипломи для випускників, дипломи для нагородження учасників та переможців різних заходів та шкільних конкурсів, грамоти для нагородження за досягнення у навчанні, спорті та за активну участь у шкільному житті, подяки за досягнення чи заохочення за вчинки. Також в асортименті є набори медалей та набори браслетів для заохочення за принципами НУШ.

Чому ми?

На нашому сайті ranok.com.ua пропонується широкий асортимент продукції, що відрізняється високою якістю паперу та друку. Наші матеріали відповідають принципам НУШ та підходять під оновлені шкільні програми. Навчальна література допоможе вчителям у створенні процесу, а учням та їхнім батькам у проходженні шкільного курсу.