Навчальні та розвивальні ігри

Проводити дозвілля з дітьми стає все цікавіше завдяки величезному різноманіттю ігор. Дедалі набирають популярності навчальні та розвивальні ігри, що призначені для дітей віком від 1 року.

Завдяки величезному потоку інформації про розвиток дітей батьки серйозніше та свідоміше підходять до вибору ігор.

У процесі гри важливо взяти до уваги декілька правил:
- гра повинна відповідати віку дитини;
- правила повинні бути легкі та зрозумілі;
- важливо не перебивати дитину, якщо вона в процесі починає грати за своїми правила, аби не був втрачений інтерес;
- ненав’язливість, а спокійна невимушена атмосфера.

Якщо враховувати ці прості, але корисні підказки, ваша дитина з легкістю та задоволенням гратиме в різноманітні запропоновані ігри та отримуватиме користь, закладену у навчально-розвивальній грі.

Величезний асортимент накращих навчальних та розвивальних ігор

Різноманіття ігор настільки швидко зростає, що часом буває дуже непросто обрати ту саму цікаву, захопливу, яка б підходила дитині за інтересами, віком та дійсно була корисною. Тому пропонуємо ознайомитися з асортиментом ігор, що представлені на нашому сайті ranok.ua. Наші фахівці завжди готові проконсультувати та допомогти обрати саме ту гру, яка обов’язково сподобається дитині.

Почнемо з усім відомого конструктора MICRO WAFFLE, який буде цікавий дітям від 3 до 15 років. Адже кожна дитина за своєю природою – фантазер, а ця іграшка дає волю дитячій фантазії. Окрім того, розвиває дрібну моторику, логіку, просторове мислення, уяву, виховує самостійність.

Величезноюпопулярністю користуються пазли. Руйнуємо стереотипи: тепер гра у пазли не полягає лише у тому аби скласти картинку за зразком, але й логічно поєднати схожі чи протилежні картинки, знайти кожному предмету відповідне місце на дощечці (дерев’яні пазли) або ж із картинок-фрагментів скласти казку та інші. Пазли відіграють неабияку роль у тренуванні уяви, мислення та пам’яті, посидючості та інших важливих складових у розвитку дитини.

Також представлена велика кількість навчальних ігор для дітей молодшого шкільного віку, що допоможуть пізнати світ геометричних фігур, вивчити букви та цифри, дізнатись нову інформацію про домашніх улюбленців та мешканців лісу.

Дидактичні ігри про пори року, про світ рослин та тварин, про Україну не залишаться поза увагою маленьких дослідників та розумників.

Головоломки, що стимулюють мозкову активність, покращують пам’ять та швидкість мислення, ніколи не втрачають актуальності. Такі ігри легко можна взяти із собою та зайняти дитину в подорожах, у довгих чергах, або ж провести весело час із друзями на прогулянці.

Популярні ігри, що більшості з нас відомі з дитинства, наприклад, «Лото», «Доміно» та багато інших також можна придбати в нашому магазині.

Навчальні та розвивальні ігри від інтернет-магазину «Ранок»

Розвивати діток граючись легше з інтернет-магазином ranok.ua. У нас представлений широкий вибір навчальних та розвивальних ігор, які розроблені за методиками раннього розвитку – Монтессорі, Зайцева, Нікітіних, Домана.

Для зручності вибору ігри поділені за віковими характеристиками. Важливий фактор у виборі – дитина має отримувати позитив та користь від гри.

У цьому розділі зібрані необхідні навчальні матеріали, що допоможуть вашій дитині розвивати пам’ять, логіку, увагу, творче та абстрактне мислення, удосконалювати дрібну моторику та отримувати базові знання та навички. Усі іграшки виготовлені із безпечних матеріалів, за усіма стандартами.

У кожній грі ви знайдете необхідні матеріали для її проведення, а також інструкції з правилами гри, а далі – лише ваша фантазія та час, розділений з дитиною.