Середня та старша школа

Видавництво «Ранок» пропонує широкий асортимент друкованої продукції, яка знадобиться для навчання у середній та старшій школах. На сайті можна зібрати повний навчально-методичний комплект. Ми працюємо з вчителями, які мають великий досвід роботи, та з лауреатами конкурсу «Вчитель року».

Яка друкована продукція знадобиться учням середньої та старшої школи?

- Підручники. У цьому розділі можна знайти підручники для середньої школи (з 5 по 9 клас) та для старшої школи (10-12 клас). Широкий асортимент дозволить обрати підручник з шкільного предмета, що вивчається. Наповнення підходить під діючі шкільні програми, інформація подана чітко і цікаво. Щоб дітям було «не нудно» вивчати «сухий» матеріал, підручники доповнені цікавими малюнками, картинками, схемами, таблицями, кольоровими фотографіями. До багатьох підручників у супроводі пропонується інтернет-підтримка.

- Робочі зошити. Зошити розроблені згідно з принципами Нової Української Школи та відповідають оновленій програмі. Пропонуємо тренажери з правопису, зошити для практикуму, робочі зошити до підручників для формування ключових компетентностей, зошити для експериментальних робіт, зошити для лабораторних досліджень, зошити з інтерактивними додатками. На сторінках крім інформації, завдань та питань знаходяться малюнки, схеми та виноски. Робочий зошит з інтерактивними програмами «Українська мова. 9 клас. Тексти та тести» містить різноманітні тексти та завдання для комплексного аналізу, що побудовано відповідно до принципів міжнародного дослідження PISA, а також базується на європейському досвіді формування функціональної грамотності. Для закріплення програмного матеріалу пропонуються інтерактивні тренувальні тести, а для перевірки орфографічних навичок – аудіо-диктанти.

- Атласи та контурні карти. У цьому розділі містяться всі атласи та контурні карти, які дозволять учням середньої та старшої школи опанувати матеріал, що вивчається. Можна обрати атласи з історії України, історії середньовіччя, всесвітньої історії, загальної географії, географії материків та океанів, регіонів та країн тощо.

- Збірники завдань. Збірники завдань з різних шкільних дисциплін призначені для формування та закріплення навиків та умінь. Містять завдання, приклади розв'язання задач. Можна придбати збірки завдань для олімпіад, конкурсів та змагань. Збірник «Шкільні завдання з фізики з прикладами рішення» містить понад 1100 завдань з елементарної фізики. Завдання зібрані в такий спосіб, щоб задовольнити потреби як учнів, і абітурієнтів.

- Хрестоматії. Видання розроблено відповідно до оновлених шкільних програм. Містять ретельно підібрані наукові, історичні та літературно-мистецькі твори в цілому або фрагменти цих творів, необхідні для вивчення навчальних дисциплін.

Кому знадобиться друкована продукція, орієнтована на середню та старшу школу?

Широкий асортимент представлений на ranok.com.ua адресований учням 5-12 класів, їхнім батькам, особам, які задіяні в навчанні школярів та вчителям. Видання відповідають діючим навчальним програмам. Комплектуючі навчально-методичного комплекту можна використовувати з будь-яким підручником. Всю продукцію можна використовувати під час проведення шкільних уроків, вдома, під час самостійних робіт, а також як тренажер для відпрацьовування відповідних навиків. Література та друкована продукція, яку ми пропонуємо, відповідає найвищим стандартам навчання дітей з впровадженням інноваційних методик у робочий процес. Це дозволить вчителям комфортно та легко готуватися до проведення уроків, а учням отримати всю необхідну базу з предмету і з легкістю опанувати нову інформацію.