Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Форма подачі рукопису на розгляд
Якщо Ви хочете почати співпрацю з видавництвом, будь ласка, заповніть форму.
Заповнити форму
Шановні автори, художники і перекладачі!

Ми вдячні за інтерес до нашого видавництва. Ми обов'язково розглянемо ваші рукописи, а також зразки ілюстрацій і переклад художнього тексту за умови, що вони відповідають тематиці видавництва і оформлені відповідно до наших вимог.

Вважаємо за необхідне попередити, що:

  • Рукописи і зразки не повертаються і не рецензуються.
  • Оригінали ілюстрацій і макетів не приймаються, видавництво не несе відповідальності за надіслані і загублені оригінали;
  • Рукописи, написані від руки, не приймаються;
  • Термін розгляду рукописів - від 1 до 3 місяців якщо після закінчення цього терміну ми не зв'язалися з вами, це означає, що робота не прийнята;
  • Умови публікації обговорюються тільки після схвалення твору;
  • Рукописи, надіслані в інші видавництва, приймаються нами до розгляду, але ми просимо вас повідомити про це; також просимо повідомити нам, якщо ваша рукопис прийнята до друку в іншому видавництві під час його розгляду видавництвом «Ранок».

    Куди надсилати рукопис або портфоліо в електронному вигляді?

    Текст як файл у форматі «.doc», ілюстрації у форматі «.jpg» відправляти по електронній пошті: [email protected]. Також приймаються посилання на сайти, де розміщені ваші тексти та ілюстрації, зразки перекладів і художніх робіт. Посилання має супроводжуватися коротким описом (синопсисом). Обов'язково має бути супровідний лист з вашим ім'ям, адресою, телефоном або адресою електронної пошти (веб-сайту). Відмова у прийнятті рукописи часто викликаний причинами, не пов'язаними з якістю тексту. Це може бути надлишок творів даного жанру, наявність декількох однопланових текстів, причини фінансового характеру та інше. На жаль, ми не маємо можливості відповісти кожному особистим листом. Стандартна форма відповіді не означає, що вашій рукописи не було приділено достатньо уваги. Це просто єдино можливий для нас спосіб відповісти вам в прийнятні терміни.