(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
Инклюзия
Інклюзивна освіта в ДНЗ. Серія «Сучасна дошкільна освіта»
Інклюзивне навчання. Дитина із церебральним паралічем

Інклюзивне навчання. Дитина із...

Чеботарьова О.В., Коваль Л.В., Данілавічютє Е.А.
Інклюзивне навчання. Дитина з порушенням слуху

Інклюзивне навчання. Дитина з порушенням...

Литовченко С. В., Жук В.В., Таранченко О.М.
Живи та вчись. Дислексія - це не вирок
Живи та вчись. Перемога - це не головне
Живи та вчись. У мене порушення слуху
Живи та вчись. Я все зможу

Живи та вчись. Я все зможу

Дженніфер МурМаллінос
Квітті

Квітті

Осмоловська О.
Відображати по:
20
50
100
Ця категорія літератури представлена методичними посібниками і невеликими брошурами для цільової аудиторії: педагогів і вихователів початкових і середніх навчальних закладів з інклюзивною освітою, студентів педагогічних вузів, працівників ІРЦ і батьків дітей з особливостями розвитку. В умовах кардинальних змін, що відбуваються в українській школі та в суспільстві в цілому, ця література набуває все більшої популярності, адже сьогодні вкрай не вистачає теоретичних і практичних знань на всіх рівнях. У книжках, що об’єднані у кілька серій, описуються різні специфічні розлади, характерні для дітей із синдромом Дауна, синдромом гіперактивності і дефіциту уваги, для дітей з розладами аутистичного спектра, порушеннями мовлення, слуху, зору та інтелектуального розвитку, дітей із ДЦП. Автори посібників — професіонали, які працювали у цій сфері багато років, — дають конкретні поради педагогам і батькам з навчання і виховання дітей з особливими потребами, пропонують ефективні способи корегування їхньої поведінки, зниження рівня стресу, досягнення серйозних успіхів у навчанні. Книжки містять цікаві приклади завдань і вправ, комунікативних тренінгів, розроблених кращими вітчизняними і зарубіжними спеціалістами. Досвідчені фахівці пропонують ефективні способи покращення психологічного клімату в родині. Також батьки можуть тут ознайомитися із сучасними педагогічними технологіями інклюзивного навчання, законодавчими документами, особливостями програми Нової української школи; дізнатися про те, яким чином і де можна отримати необхідні консультації, як правильно вибрати навчальний заклад.


Також, у ній представлений широкий спектр художніх творів зарубіжних авторів на тему: «Дитина пізнає світ і себе». Ці книжки стануть незамінними помічниками батькам, які виховують дітей з особливими потребами, а також для батьків дітей без особливостей розвитку. Історії написані від лиця дітей, які почувалися некомфортно в цьому світі, не приймали себе через особливості розвитку або обмежені фізичні можливості. Як допомогти дитині з порушеннями слуху, зору, мовлення, дитині із синдромом Дауна або із ДЦП адаптуватися у шкільному середовищі, почуватися комфортно в громадських місцях, серед дорослих і однолітків? Як допомогти дитині з дислексією, гіперактивністю або розладами аутистичного спектра навчатися і спілкуватися з друзями, вчителями? У легкій ненав’язливій формі, з гумором автори книжок відповідають на ці та на багато інших запитань. Разом з героями цих цікавих ілюстрованих книжок дитина навчиться приймати себе і навколишній світ, радіти і знаходити задоволення у кожному дні.
Допоможуть сформувати успішну особистість також історії про видатних людей, які свого часу зіткнулися з подібними проблемами і змогли не лише адаптуватися в суспільстві, а й стати знаменитими завдяки своїм здібностям і талантам. Книжки дуже оптимістичні, вони дарують дітям та їхнім батькам віру і надію.