Читаємо дітям

Читання книг допомагає збудувати міцний фундамент для розвитку гармонійної особистості, закласти правильні цінності, навчити дитину мислити, аналізувати інформацію. Поки малюк не навчився читати самостійно, він із задоволенням слухатиме як йому читають батьки. Але й для дітей, які вже опанували цю важливу навичку, читання книг разом із батьками залишається необхідною складовою гармонійного розвитку.

 

У чому користь читання книг для дітей?

Під час читання книг відбувається багато важливих процесів:

- розвивається фантазія та уява;

- дитина вчиться робити власні висновки, мислити логічно, аналізувати причинно-наслідкові зв'язки;

- асоціюючи себе з героями книги, малюк наслідує різні моделі поведінки, вчиться знаходити виходи зі складних ситуацій, долати страхи;

- розширюється кругозір та уявлення малюка про навколишній світ.;

- розвивається емоційний інтелект та емпатія, формується уявлення про добро і зло;

- тренується пам'ять, розширюється словниковий запас, у дитини формується правильне мовлення;

- прищеплюється любов до читання.

І, що важливо – спільне читання книг зближує батьків та дітей, покращує їхні взаємини.

 

Як вибрати книги для читання дітям?

На нашому сайті ranok.com.ua представлений широкий асортимент книг, які підходять для читання дітям, починаючи з наймолодшого віку.

Для читання дітям до 3-4 років підійдуть:

- короткі повчальні казки та історії з барвистими ілюстраціями та простим, легким для сприйняття сюжетом. У нас представлені як казки сучасних дитячих письменників (Ірини Сонечко, Юліти Ран), так і твори всесвітніх класиків (Г.К. Андерсена, Шарля Перро, Корнія Чуковського) та різних народів світу: східні, українські народні казки.

- книги для читання перед сном, наприклад, «Сонні віршики» Оксани Магочкиної, збірка історій «Читаємо перед сном» із чарівними ілюстраціями Ольги Ребдело;

- пізнавальні книжки про тварин, рослини, космос. Малюкам сподобаються барвисті та цікаві книги Меламед Геннадія, Річарда Скаррі, Івана Андрусяка.

- книги, які навчають дітей правилам поведінки, етикету, наприклад, енциклопедії з повчальними історіями від Олени Ульєвої;

- терапевтичні казки, які допомагають малюкам позбавитися від страхів, навчитися долати складнощі від Наталії Чуб, Анастасії Альошичевої, Оксани Демченко.

Дітям 5-7 років підійде така література:

- добрі та повчальні казки Андрія Усачова, Єви Сольської;

- пригодницькі та фантастичні книги від таких авторів як Пол Браун, Кріс Кепстік, Гері Стівенс;

- книги, які допомагають познайомитися зі світом емоцій, розвинути в собі певні якості характеру, впоратися зі складнощами, що виникають, наприклад серія «Як важливо бути…» (Алекс Кабрера і Віньєт Монтанер), а також книги Дженніфер Мур-Маллінос;

- терапевтичні казки, які у цьому віці стають ще більш актуальними та корисними.

Дітям старшого віку будуть цікаві фантастичні та пригодницькі романи, науково-популярна література, історії з життя відомих особистостей від таких відомих авторів як Метт Гейг, Кріс Колфер.

 

Де придбати книги для дітей?

На нашому сайті ranok.com.ua представлено багато книг для дітей будь-якого віку. Для того, щоб зробити оптимальний вибір, Ви можете скористатися фільтрами в кожній категорії та ознайомитися з докладним описом книг. У нашому інтернет-магазині представлені готові набори книг для дітей певного віку. Ми співпрацюємо з найкращими світовими видавництвами та популярними авторами для того, щоб надати своїм покупцям найкращу літературу для дітей.