Атласи та контурні карти

Контурні карти та атласи є необхідними інструментами, які потрібні для того, щоб вивчати у школі географію чи інший шкільний предмет. Вони необхідні кожному учню. Ці інструменти допоможуть школярам розібратися в географічних особливостях світу.

Контурні карти бувають різних типів. В основному, погортавши сторінки, учень зможе ознайомитися з контурами та межами географічних об'єктів. Діти побачать гори, річки, моря та океани, озера, країни, області чи штати. Побачать їх розміри, рельєф, взаємне розташування. На політичних картах діти зможуть побачити межі країн та їх адміністративний розподіл. На фізичних контурних картах учні побачать рельєф та гідрографію.

Атласи та контурні карти допоможуть учням візуально підкріпити отриману інформацію про світ. Цей підхід допомагає краще засвоїти отримані знання. Використовуючи ці інструменти, діти зможуть порівнювати форми країн, аналізувати нинішні та колишні кордони держав, порівнювати розміри водних ресурсів тощо.

Структура атласів спрямована на головне завдання шкільних курсів по предмету, що вивчається - закласти та сформувати в учнів основи знань з предмета.

Які атласи та контурні карти пропонує видавництво «Ранок»?

П'ятикласникам буде цікавий атлас «Вступ до історії» від видавництва «Ранок». Навчальний атлас висвітлює основні теми курсу за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти та дозволяє використовувати його як посібник до будь-якого діючого підручника. Відмінною рисою є те, що всі завдання, які розміщені у посібнику, учні виконуватимуть безпосередньо в атласі. Усередині містяться історичні карти, схеми битв, портрети історичних персонажів, творчі завдання та питання.

Шестикласникам пропонуємо контурні карти та атласи із загальної географії (атлас-хрестоматія), атласи з Всесвітньої історії. Географічний атлас «Загальна географія» поділений на розділи, кожен із яких містить окремі навчальні теми, які відповідають навчальній програмі та несуть картографічну інформацію. Видання має гриф МОН України та відповідає санітарному законодавству України.

Для 7 класу «Ранок» пропонує атласи та контурні карти з географії материків та океанів, атласи та контурні карти з історії середньовіччя, атласи з Всесвітньої історії, атласи та контурні карти з історії України.

Восьмикласникам знадобляться атласи та контурні карти «Україна у світі: природа, населення», атласи «Всесвітня історія. Новий час (XV-XVIII століття)», атласи з географії, атласи та контурні карти з історії України.

9 класу знадобляться контурні карти та атласи з історії України, атласи та контурні карти «Всесвітня історія. Новий час (кінець XVIII – початок XX століття)», атласи з географії, атласи «Економічна та соціальна географія України».

Для 10 класу пропонуємо атласи з історії України, атласи та контурні карти «Географія: регіони та країни», атласи з Всесвітньої історії, атласи «Новітня історія (1914 – 1945).

Атласи та контурні карти з історії України, контурні карти «Географічний простір землі», атласи з Всесвітньої історії, атласи із загальної географії потрібні в 11 класі.

Чому покупцеві варто обрати нас?

Наші шкільні географічні атласи та контурні карти відповідають віковим особливостям школярів. Усі видання мають сучасний дизайн, чудово підібрані ілюстрації, картосхеми. Вони допоможуть узагальнити отримані знання та активізувати мислення учнів. Атласи та контурні карти можуть бути використані під час проведення шкільних уроків, а також під час практичних та самостійних робіт, домашніх завдань.