Підготовка до школи, 4-6 років

Перші кроки в системі освіти

Система освіти в Україні вибудувана так, що малюки вчаться рахувати, писати, розрізняти різні предмети та дії, тренують пам'ять ще в дитячому садочку. Не лишаються осторонь освітніх процесів й батьки, вони активно займаються розвитком малечі вдома. Саме тому до школи дітлахи приходять вже з певним набором знань та вмінь.

За ініціативи Міністерства освіти були розроблені різноманітні посібники для дошкільнят – книжки, підручники, альбоми, робочі зошити тощо, які зрештою сприяють адаптації дитини вже у шкільному навчанні.

Великий асортимент розвиваючої літератури для дошкільнят представлений на сайті ranok.com.ua. В інтернет-магазині можна придбати видання для групового та індивідуального навчання.

Яким вимогам повинні відповідати посібники для дошкільнят?

Перші посібники для дітей необхідно обирати дуже ретельно, адже вони мають викликати у них лише позитивні емоції. Література для дошкільнят має навчити базових навичок, розумово, соціально та психологічно підготувати до життя у школі.

Вся дошкільна література повинна мати певні критерії, зокрема

  • збігається з віковими можливостями дитини,
  • містити лише актуальну для малюків інформацію, без зайвого навантаження знаннями,
  • всебічно розвивати дитину, тобто працювати на розвиток пам’яті, логічного мислення, уваги,
  • зміст має правильно вибудовуватися – від простого до складного, щоб малюкові простіше було засвоювати матеріал,
  • оформлення посібника повинно мати яскраве забарвлення, аби привернути й затримати увагу дитини.

Рекомендації «Ранку»

Інтернет-магазин «Ранок» ретельно відстежує новітні вимоги до дошкільного розвитку дитини й пропонує батькам та вихователям численний спектр сучасних посібників.

На сайті продається, наприклад, чудове видання «Моя перша книга. Тварини, транспорт, час, порівняння, пори року». Книга вчить малюка розрізняти пори року, транспортні засоби, свійських та диких тварин. Оформлення книги має цікаве оформлення й в ігровій формі розвиває дитячий словниковий запас.

Особливе місце серед розвиваючої літератури для дошкільнят займають робочі зошити з різноманітними завданнями. Зокрема «Пізнаю навколишній світ. 5-й рік життя. Робочий зошит» сприяє пізнавальній діяльності дітей, закріпленню та розширенню знань про довкілля.

Методика освіти сьогодення передбачає отримання знань через гру, тому що дошкільнятам та учням молодшої школи значно цікавіше й простіше сприймати, відпрацьовувати та закріплювати інформацію у такий спосіб. Чудовим прикладом слугує добірка з навчального доміно. На сайті ranok.com.ua можна обрати «НУШ Навчальне доміно «Порівняння», «НУШ Навчальне доміно «Звуковий ланцюжок», «НУШ Навчальне доміно «Словниковий ланцюжок» або ж одразу цілу серію.

Доміно «Порівняння» формує базові математичні уявлення та вчить лічити, а також порівнювати цифри від 1 до 10. Навчальна гра може застосовуватися як одним учнем, так і групою дітей. Її особливість у тому, що доміно може формуватися у всі чотири напрямки. «Звуковий ланцюжок» - доміно для дітей, яке формує фонематичний слух, вчить визначати кількість звуків у словах тощо. А от доміно з серії «Словниковий ланцюжок» розвиває увагу дитини, поповнює словниковий запас, заохочує до читання.

Переваги покупки в «Ранку»

  1. Інтернет-магазин «Ранок» працює з відомими видавництвами України, має власне виробництво, а отже пропонує клієнтам широкий вибір товарів на будь-які потреби та смак.
  2. Зручний сайт та система фільтрів дозволяють гарно орієнтуватися на сторінках та швидко обирати потрібну літературу. Досвідчені менеджери швидко обробляють замовлення і вже за мінімальну кількість днів література потрапляє до клієнта.
  3. Магазин постійно проводить акції та розпродажі, тому кожен зможе заощадити, якщо відвідуватиме сайт «Ранку» регулярно.
  4. Доставка здійснюється майже по всій Україні – «Ранок» працює з Укрпоштою, Новою поштою. Також є можливість отримати товар на адресу кур’єром.