Початкова школа

Початкова освіта закладає фундамент для становлення самостійної гармонійної особистості, яка вміє вчитися, мислити, приймати рішення. Однією з найважливіших складових освіти є якісна навчальна література.

На нашому сайті представлена навчальна література для початкової школи як нашого видавництва Ранок, так і інших відомих видавництв, з якими ми співпрацюємо. Авторами навчальних посібників є досвідчені вчителі, кандидати педагогічних наук, найкращі спеціалісти у своїх галузях. Навчальна література, представлена ​​на нашому сайті, схвалена Міністерством освіти та науки України та відповідає затвердженим навчальним програмам, у тому числі програмі Нової української школи.

 

Яка навчальна література необхідна для початкової школи?

Ми пропонуємо всі види навчальної літератури для молодшої школи:

 - Підручники з математики, української, російської мови та читання, природознавства, інформатики, патріотичного виховання, основ екології, а також з предмета «Я досліджую світ». Також у нас представлені підручники для вивчення англійської, німецької, французької мови.

- Хрестоматії з текстами, призначеними для читання на уроках та вдома.

- Робочі зошити з математики, інформатики, фінансової грамотності, прописи з української, англійської, німецької та французької. У нас також представлені зошити, які допомагають учням 1-4 класів в ігровій формі тренувати важливі навички.

- Збірники завдань для позакласної роботи, які включають вправи для занять на канікулах, цікаві завдання з математики, української мови.

 - Атласи з інтерактивними картами, альбоми з образотворчого мистецтва, а також альбоми шаблонів, карток та наочно-дидактичні посібники з таких предметів як «Математика», «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Трудове навчання».

Багато навчальних посібників на нашому сайті представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді.

 

У чому переваги покупки навчальної літератури у нашому інтернет-магазині?

Видавництво Ранок входить до Європейської асоціації видавців навчальної літератури. Ми надаємо якісну навчальну літературу, яка відповідає всім актуальним нормам та вимогам, схвалена Міністерством освіти та науки України. На нашому сайті можна купити підручники, хрестоматії, робочі зошити, творчі атласи, збірки завдань, альбоми з шаблонами для вчителів та учнів початкової школи за відмінними цінами. У нас вигідно оформляти замовлення для всього класу чи групи, тому що при покупці товарів одного найменування в кількості від 10 штук ми пропонуємо знижку. Всі замовлення доставляються та надсилаються транспортними службами у найкоротший термін. Ми цінуємо кожного свого клієнта!