Набори для творчості

Розвиток творчих здібностей дитини відіграє особливу роль у загальному розвитку. Найменші діти пізнають світ саме через творчість та самовираження у ньому. Кольори, поверхні, текстури, структури – саме та основа, яку батьки мають надати дітям. Діти опускатимуть пальчики в спеціальні фарби і «возитимуть» ними по білих аркушах паперу, м'ятимуть папір та пластилін, познайомляться з желе, помпонами, тканинами та гофрованим папером. Чим ширший набір тактильних відчуттів, тим швидше малюк навчиться сенсориці, швидше почне розмовляти та розмірковувати.

Товари для творчості, які оцінять діти

Грати з пластиліном – улюблена забава дітей. Багато давно уподобали повітряний пластилін, модулін. У серії «Фабрика перших фантазій» пропонується зробити іграшку-сквіш власними руками. У творчий комплект входить інструмент для моделювання, основа-губка, повітряний пластилін та докладна інструкція. Також дитина знайде у коробці приємний сюрприз для себе.

Видавництво «Кенгуру» пропонує чарівну серію «Мої пухнастики». Діти будуть зайняті об'ємною вишивкою, і зрештою отримають картинку з пухнастим милим персонажем. Також «Кенгуру» пропонує серію «Геометричний конструктор». Усередині знаходяться вже готові деталі у формі геометричних фігур, які дитина з'єднає між собою нитками та отримає веселу фігурку.

Кожна дитина хоча б раз намагалася робити своїми руками термо-мозаїку або аква-мозаїку. Купуючи набори в даному розділі, діти разом із дорослими можуть зробити брелоки, магніти та просто милі іграшки із мозаїки. У наборах знаходяться схеми, основи та мозаїка. Дітям віком від 5 років обов'язково сподобається цей захоплюючий процес.

Поціновувачам мультфільму «Мавка» сподобається набір від видавництва «ZIRKA» «Лісова мавка». Дитина зможе власними руками виготовити прекрасну скриньку для розпису, яка потім зберігатиме «милі серцю» дитини дрібниці.

Миловаріння – дуже цікавий процес, який сподобається кожній дитині. У всіх наборах, які представлені на сайті, всередині коробки є предмети, що знадобляться для того, щоб зварити мило власноруч. Нічого додатково купувати не потрібно. Видавництво «ZIRKA» пропонує набір, до якого входять різні кольори барвників, мильна основа, ароматизована олія, пластикова фігурна форма, пластикові стаканчики, пластикова ложечка, та дерев’яний шпатель. Це прекрасний варіант для проведення часу разом із сім’єю, а також на подарунок. Дитина буде щаслива мити руки милом, яке зробила сама.

Дівчата, які цікавляться модою, точно оцінять набори, де можна власноруч зробити стильні прикраси. Запропоновані прикраси прості у виготовленні, а їхнє виробництво займає мало часу, що дозволить дитині утримувати увагу протягом усього процесу створення. У наборах для створення браслетів міститься весь необхідний набір - бісер, намистини, кільця, якісні швензи, застібки та покрокова детальна інструкція. Також юним модницям сподобається створювати власні аромати. Наші коробочки познайомлять дітей із мистецтвом створення парфумів. У наборах є все необхідне для творчості.

Де придбати набори для творчості?

Видавництво «Ранок» пропонує широкий асортимент продукції для творчості, серед якого кожен зможе підібрати набір на свій смак. Діти будуть у захваті від процесу створення власних шедеврів, а час, проведений із сім'єю за спільною справою, неможливо переоцінити. У наборах обов'язково містяться якісні матеріали для рукоділля та прості для розуміння покрокові інструкції. З нашими наборами кожна дитина зможе зробити оригінальний подарунок для друзів чи рідних до свята.