(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0

ККаталог навчально-методичної літератури початкової школи  на 2020/2021 н.р. Нова українська школа

Каталог навчально-методичної літератури початкової школи на 2020/2021 н.р. Нова українська школа

Щиро вітаємо вас у новому навчальному 2020/2021 році та бажаємо, щоб він став щасливим і багатим на гарні події! Позаду залишилися перші бурхливі зміни. Нова українська школа вже впевнено крокує до 3 класу. Учителі, управлінці, автори підручників, видавці, усі ми безперервно працюємо задля того, щоб наші діти змогли отримувати дійсно сучасну освіту.
Видавництво ніколи не зупиняється на досягнутому та постійно вдосконалює якість своєї продукції. Нові навчально-методичні матеріали тепер уже для 3 класу НУШ було успішно апробовано в пілотних школах України. Разом з авторськими колективами підручників — переможців кон- курсів 2018 та 2019 років ми підготували продовження до кожного з них. У складі авторських груп добре знайомі вам науковці, які є співрозробниками нового Держстандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, відомі вчителі-практики, тренери НУШ. Авторські групи, які, базуючись на свому досвіді, ініціювали обговорення необхідних змін до зазначених документів при переході до нового циклу 3-4 класів.
Наша методична література базується на ідеї компетентнісного підходу до навчання та досягненнях кращих освітянських систем світу. Навчальні посібники ураховують також психологічні й нейрофізіологічні особливості сучасних учнів.
Кожний посібник відповідних НМК реалізує унікальні авторські методичні системи. Тому робота на уроці з підручником, методичними рекомендаціями та посібниками для учнів (робочими або навчальними зошитами, альбомами), дидактичними матеріалами об’єднана загальною логікою. 
Авторські матеріали, що доповнюють підручники, увійшли тільки до наших робочих зошитів або були розміщені у інтернет-підтримці на офіційному сайті видавництва interactive.ranok.com.ua та доступні також за QR-кодами безпосередньо зі сторінок підручників.
Переглянути
 

Каталог навчально-методичної літератури основної та старшої школи 2020/2021

Каталог навчально-методичної літератури основної та старшої школи 2020/2021

Усвідомлюючи важливість впровадження реформи Нової української школи як головного тренду розвитку вітчизняної освіти, видавництво «Ранок» разом із науковцями, методистами та практиками працює над створенням навчально-методичного супроводу освітнього процесу.
До нового навчального 2020/2021 року ми підготували високоякісну навчальну та навчально-методичну літературу, створену провідними фахівцями своєї справи.


Переглянути
 
Каталог 2019-20

Каталог 2019-2020

- Дитяча література.
- Наочні посібники.
- Розвивальні ігри.
- Художня література та non-fiction.


Переглянути
 
Каталог ліцензійної продукції 2018-2019

Каталог ліцензійної продукції 2018-2019

Каталог Ranok-Kreative 2018/2019


Наукові ігри. Набори для творчості. Набори для дівчат.
Ми виробляємо кращі набори для творчості, настільні ігри для всієї родини, наукові, розвиваючі і пізнавальні ігри для дітей, набори для рукоділля. Також ми створюємо і розвиваємо креативні проекти (наприклад, книги та ігри з сучасною технологією AR - доповненою реальністю).
Наша мета - прищепити любов дітей, підлітків і навіть дорослих до науки шляхом практичного навчання, розвитку креативного мислення та творчих здібностей.
Ми віримо, що результати наших праць - наша креативна продукція - допоможуть багатьом сім'ям усвідомити цінність спільного проведення часу дорослих і дітей, а також допоможе в навчанні і веселих розвагах.
Переглянути
 

Каталог АРТ 2018


Нові посібники для розвитку та навчання наших дітей сьогодні та завтра.
«АРТ» — НОВА УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА.
Наша мета — допомагати дітям навчатися та пізнавати світ. Ми створюємо новітні кольорові посібники для навчання та розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Переглянути
 

Каталог дитячої літератури 2018

Шановні колеги та батьки!

Відділ дитячої літератури видавництва "Ранок" пропонує вам ознайомитися з нашим новим каталогом.
Переглянути
 

Кенгуру. Каталог інклюзивної та розвивальної літератури

У каталозі представлені найкращі зразки книжок і цікавих наборів та ігор для всебічного розвитку двтей, що розраховані як на звичайного споживача, так і на діточок з особливими потребами в навчанні.
Ми прагнемо забезпечити дітей цікавими та корисними матеріалами для занять, що сприяють ефективному всебічному розвитку малюків, розроблені спеціалістами та апробовані батьками.
Окремим напрямом нашої діяльності є випуск методичних рекомендацій для батьків дітей з особливими освітніми потребами, педагогів і вихователів, пов'язаних з інклюзією в навчальному процесі.
Наша задача - допомогти кожній дитині розкритися і подарувати їй яскраве щасливе життя, збагачене барвами різноманітних умінь, відчуттів і емоцій!

Переглянути

Інклюзивна література

Проект інклюзивної навчальної літератури - це:
- спілкування за допомогою слова, сумісного виконання інтерактивних завдань, малювання, читання тощо;
- навчально-розвивальні книжки для активних дітей різного віку;
- спеціальна література для малят з особливими освітніми потребами.
Проект:
- зорієнтовано як на звичайних дітей, так і на особливих діточок, які розвиваються індивідуальним шляхом;
- ґрунтується на реальних можливостях дітей різного віку і з різними потребами;
- ставить за мету виховання дітей відповідно до їхніх потенційних можливостей;
- враховує унікальні особливості, інтереси, здібності та навчальні потреби кожної дитини.

Переглянути

Каталог видань для шкільних бібліотек 2020. Частина 1

Дорогі друзі! Нам надзвичайно приємно презентувати вам каталог кращих книг для українських бібліотек. Серед них різножанрова художня література, дитячі книги, навчально-методична література. Наснаги вам у вашій справі та вдячних читачів!


Переглянути

ТОП Каталог іноземні мови початкова, основна, старша школа 2017-2018

ТОП-КАТАЛОГ навчально-методичних видань з іноземних мов видавництва «РАНОК»


Переглянути
 
Каталог видань для дошкільних навчальних закладів 2017-2018

Шановні вихователі, завідуючі та методисти дошкільного сектора!

До 2017-18 року видавництво «Ранок» оновило і доповнило асортимент учбово-методичної літератури для дошкільних навчальних закладів. В цьому році вашій увазі представлені новинки в секторі наочності, методичні посібники. Творчий колектив видавництва, як завжди, створював їх з метою зробити навчання і виховання сучасним і цікавим.
Ми з радістю прислухаємося до ваших побажань і зауважень, відповімо на запитання до авторів, редакторів за адресою uchebka@ranok.com.ua.
З побажаннями натхнення та нових творчих досягнень, незмінно ваш «Ранок».


Переглянути

Каталог наочних посібників 2019

Шановні колеги та батьки!
Ми пропонуємо Вашій увазі продукцію видавництва "Ранок. Наочні посібники", яка сприяє всебічному розвитку дитини і допомагає вчителям і батькам проводити цікаві заняття впродовж року.
Ми працюємо для Вас!
В асортименті:
- робочі зошити
- комплекти плакатів
- демонстраційні матеріали
- роздаткові матеріали
- навчальні ігри

Просмотреть