(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(067) 573-53-83 (Viber)
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)

Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
ТОП Каталог іноземні мови початкова, основна, старша школа 2017-2018

ТОП Каталог іноземні мови початкова, основна, старша школа 2017-2018

ТОП-КАТАЛОГ навчально-методичних видань з іноземних мов видавництва «РАНОК»


Переглянути
Каталог навчально-методичної літератури основної та старшої школи 2017-2018

Каталог навчально-методичної літератури основної та старшої школи 2017-2018

До початку нового 2017/2018 навчального року ми підготували видання для основної та старшої школи, створені з урахуванням нових вимог до навчання у сучасних навчальних закладах.
Особисту увагу, як і в попередні роки, «Ранок» приділяє створенню навчально-методичних комплектів, побудованих на базі підручників з усіх базових предметів основної школи.


Переглянути
Каталог навчально-методичної літератури початкової школи 2017-2018. 1 клас

Каталог навчально-методичної літератури початкової школи 2017-2018. 1 клас

Каталог видань для дошкільних навчальних закладів 2017-2018

Шановні вихователі, завідуючі та методисти дошкільного сектора!

До 2017-18 року видавництво «Ранок» оновило і доповнило асортимент учбово-методичної літератури для дошкільних навчальних закладів. В цьому році вашій увазі представлені новинки в секторі наочності, методичні посібники. Творчий колектив видавництва, як завжди, створював їх з метою зробити навчання і виховання сучасним і цікавим.
Ми з радістю прислухаємося до ваших побажань і зауважень, відповімо на запитання до авторів, редакторів за адресою uchebka@ranok.com.ua.
З побажаннями натхнення та нових творчих досягнень, незмінно ваш «Ранок».


Переглянути

Каталог дитячої літератури 2017

Шановні колеги та батьки!
Відділ дитячої літератури видавництва "Ранок" пропонує вам ознайомитися з нашим новим каталогом.
Переглянути

Каталог наочних посібників. Весна-літо 2017

Шановні колеги та батьки!
Ми пропонуємо Вашій увазі продукцію видавництва "Ранок. Наочні посібники", яка сприяє всебічному розвитку дитини і допомагає вчителям і батькам проводити цікаві заняття впродовж року.
Ми працюємо для Вас!
В асортименті:
- робочі зошити
- комплекти плакатів
- демонстраційні матеріали
- роздаткові матеріали
- навчальні ігри
Просмотреть

Наголовники для дитячих свят

Новинка! Наголовники для дитячих свят

Зробіть дитяче свято незабутнім!


Переглянути
Iноземна лiтература

Каталог навчально-методичної літератури з іноземних мов (2016/2017)

Шановні освітяни!
З радістю повідомляємо приємну новину для всіх шанувальників іноземної навчальної літератури видавництва «Ранок» – ми зібрали для вас у новому ТОП-каталозі з іноземних мов наші найкращі пропозиції для успішного опанування англійської та німецької мов як у школі, так і самостійно! Тут представлені тільки наші топові видання, хіти продажу та актуальні новинки, з якими вам буде легко і цікаво працювати!
Учні зможуть швидко знайти у ТОП-каталозі все, що стане їм у нагоді на заняттях у школі та для самостійного покращення свого рівня знань з іноземних мов, а батьки за бажанням зможуть допомагати своїм дітям при роботі з нашими виданнями (дубляж багатьох завдань і правил рідною мовою, ключі у граматичних довідниках та тренажерах, онлайн-тести до наших підручників тощо).
Вчителі легко знайдуть у нас все, що потрібно для ефективного викладання англійської та німецької мов у школі (сучасні навчально-методичні комплекти з європейським контентом та за українськими цінами, включаючи CD від носіїв мови!; методичні рекомендації від провідних фахівців МОНУ, НАПН для викладання іноземних мов у 2016/2017 н.р. + нові програми з іноземних мов для 1–4 класів), а також багато цікавого і корисного додаткового матеріалу (методичні матеріали для вчителів, наочні посібники, матеріали для репетиторства, для роботи в мовних таборах, для підготовки до ДПА/ЗНО тощо).
Дорослі, які прагнуть оновити свої знання з англійської чи німецької мови, або почати вивчати іноземні мови, також зможуть знайти в цьому каталозі відповідні видання, зручні й зрозумілі, які можна буде брати з собою в подорожі, слухати за кермом або займатися за ними вдома самостійно чи з допомогою репетитора.
Отже, сподіваємося, що кожний знайде у нас потрібне для себе! Ми цінуємо Вашу довіру і дякуємо за те, що Ви з нами вже майже 20 років! Плануємо радувати Вас і надалі!
З любов’ю, Ваш "Ранок"


Переглянути
Каталог навчально-методичної літератури для 1 класу початкової школи

Каталог навчально-методичної літератури для 1 класу початкової школи

Дорогі наші педагоги, психологи, інші фахівці початкової освіти!
Пропонуємо вашій увазі новий каталог продукції видавництва «Ранок» для 1 класу початкової школи, в якому широко представлена навчально-методична література з усіх предметів початкового навчання. Тут ви, як і завжди, знайдете календарно-тематичне планування, плани-конспекти уроків, робочі зошити, зошити для контролю знань, збірки сценаріїв виховних заходів та іншу популярну методичну та дидактичну літературу, яка користується великим попитом серед педагогів та створена з урахуванням нових вимог сучасного початкового навчання. Будемо раді бачити вас серед наших постійних замовників, тому що кожна наша книга створена з великою любов’ю до читачів, з гарячим бажанням зробити навчання в початковій школі цікавим та захоплюючим.
Усі запропоновані видання відповідають чинній програмі для початкової школи й рекомендовані до використання в навчально-виховному процесі Міністерством освіти і науки України.
Щиро ваш творчий колектив видавництва «Ранок»


Переглянути
Каталог навчально-методичної літератури для основної та старшої школи

Каталог навчально-методичної літератури для основної та старшої школи

Шановні освітяни!
Незабаром почнеться новий навчальний рік. Видавництво «Ранок», як завжди, підготувало багато навчально-методичної літератури, яка допоможе зробити навчальний процес більш досконалим та ефективним. Понад 18 років видавництво «Ранок» у творчій співпраці з науковцями, учителями, методистами створює навчально-методичну літературу для загальноосвітніх навчальних закладів, допомагаючи вчителям у їх дуже важливій і нелегкій праці. Ми вдячні вчителям, які протягом усіх цих років високо оцінювали нашу роботу, віддаючи перевагу саме нашим посібникам, підтримували нас, вірили в нас. Цього року за результатами конкурсу підручників для 8 класу, який проводило Міністерство освіти і науки, вчителями України було замовлено 1 751 807 підручників видавництва «Ранок». Це означає, що майже кожен четвертий восьмикласник навчатиметься за нашими підручниками! Така висока оцінка та довіра освітянської спільноти дуже важливі для нас. Традиційно на базі кожного з підручників розроблено навчально-методичні комплекти для ефективної роботи з підручником на уроці та вдома. Крім підручників та навчально-методичних комплектів до них, у каталозі ви знайдете вже знайомі вам посібники, а також зовсім нові, що вийшли друком саме до початку нового навчального року. Це робочи зошити, зошити для контролю знань, багато методичної літератури, розробленої фахівцями, які багато років працюють у сфері освіти.
Щиро сподіваємося, що наш каталог полегшить ваш вибір і скоротить шлях до наших видань. Бажаємо успіхів!
Щиро ваш — колектив видавництва «Ранок»


Переглянути
Каталог наочних посібників літо-осінь 2016

Каталог наочних посібників літо-осінь 2016

Шановні колеги та клієнти!
Відділ «НП» поспішає поділитися приємною новиною - вийшов новий каталог Літо-осінь 2016! У ньому величезна кількість цікавих новинок і хітів для наших партнерів і клієнтів: прикраси для оформлення інтер'єру ДНЗ, школи і будинки, ексклюзивні демонстраційні матеріали з малюнками з різних тем уроків, інформаційні стенди - і звичайно ж, топи продажів - робочі зошити, роздаткові матеріали, плакати, наклейки. У цьому каталозі тільки та продукція, яку вам дуже захочеться купити!


Переглянути

Каталог ігор та наборів для творчості 2016-2017

Шановні колеги та клієнти!
У каталозі зібрані найцікавіші новинки та хіти продажів, переглянувши які ви не зможете залишитися байдужими і одразу ж зробите замовлення!


Переглянути

Каталог дитячої літератури 2016

Шановні колеги та клієнти!
Відділ дитячої літератури видавництва "Ранок" пропонує вам ознайомитися з нашим новим каталогом. До нього увійшов активний асортимент, найближчі надходження, а також ті видання, які вийдуть друком за декілька місяців.


Переглянути

Готуємось до свята Великодня

Замовляйте набори прикрас до свята!


Переглянути

Весняні новинки 2016

Пропонуємо вашій увазі весняні новинки рубрики "Наочні посібники"!


Переглянути

Випускник 2016

Дорогі друзі!

Вже зовсім скоро у дитячих садочках та школах пройдуть випускні! Пропонуємо вашій увазі медалі й портфоліо для початкових класів та дитсадка - з ними свято пройде більш урочисто й надихне дітей на нові досягнення!


Переглянути

Зустрічайте весну!

Дорогі друзі!

Весна вже поруч! Прикрашайте робочі кабінети та оселі яскравими плакатами та наборами прикрас.


Переглянути