(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0

ККаталог навчально-методичної літератури початкової школи  на 2021/2022 н.р. Нова українська школа

Каталог навчально-методичної літератури початкової школи на 2021/2022 н.р. Нова українська школа

Любі вчителі!
Вітаємо вас напередодні 2021/22 навчального року та бажаємо, по-перше, міцного здоров’я, по-друге, більше живого навчання і спілкування!
Нова українська школа вже у 4 класі. Ані карантин, ані дистанційка не завадили завершити розпочате 4 роки тому. Постійне використання нового досвіду, здатність адаптуватися до будь-яких змін характеризують нового вчителя початкових класів.
Видавництво «Ранок» також постійно вдосконалює якість своєї продукції та освітніх послуг. З початком онлайн-навчання з’явилися відеоуроки «Віртуальної школи «Ранок»» Нові навчально-методичні матеріали тепер уже для 4 класу НУШ було успішно апробовано в пілотних школах України. У складі авторських груп добре знайомі вам науковці, які є співрозробниками нового Держстандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, відомі вчителі-практики, тренери та експерти НУШ.
Методична література побудована на ідеї компетентнісного підходу до навчання та досягненнях кращих освітянських систем світу. Навчальні посібники враховують психологічні й нейрофізіологічні особливості маленьких «нушок». Кожний НМК реалізує унікальні авторські методичні системи. Авторські матеріали, що доповнюють підручники, увійшли тільки до наших робочих зошитів або були розміщені у інтернет-підтримці на офіційному сайті видавництва interactive.ranok.com.ua та доступні також за QR-кодами безпосередньо зі сторінок підручників.
Переглянути
 

Учасники Всеукраїнського конкурсу підручників 2021 р. 4клас НУШ

Учасники Всеукраїнського конкурсу підручників 2021 р. 4клас НУШ

Шановні освітяни! Вчителі початкових класів, інформатики, іноземних мов, мистецтва!
З 18 січня до 9 лютого 2021 року триває період відбору нових підручників для 4 класів НУШ безпосередньо педагогами ЗЗСО. Цього року він проходить в умовах карантину та дистанційного або змішаного навчання.
Ми створили вам максимально зручні умови для полегшення процесу ознайомлення з електронними версіями підручників для подальшого здійснення усвідомленого вибору.
Презентуємо 12 підручників для 4 класу, підготовлених видавництвом «Ранок», які вже мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та беруть участь у ІІ етапі Конкурсу.
За QR-кодами зі сторінок каталогу ви можете перейти до перегляду електронних версій підручників, презентацій, орієнтовних навчальних програм та календарно-тематичних планів, інтернет-підтримки та навчальних відео. Вся необхідна інформація також доступна на сайті.
Онлайн-підтримка авторськими вебінарами — в Інтерактивній школі творчого вчителя.
Видавництво «Ранок» завжди виконує свої зобов’язання. Тому апробація в пілотних класах, вчасний та якісний друк, створення навчально-методичних комплектів, інтернет-підтримки і методичного супроводу — обов’язкові етапи щорічної роботи. До авторських колективів, як і завжди, увійшли відомі науковці, тренери та експерти НУШ, вчителі-практики. Вони максимально відповідально працювали над змістом нових видань, завершуючих улюблені лінійки підручників.
Бажаємо успішного закінчення початкової ланки НУШ наступного року з підручниками, які створено з любов’ю до вас та ваших учнів вже сьогодні.


Переглянути
 
Каталог навчально-методичної літератури основної та старшої школи 2020/2021

Каталог навчально-методичної літератури основної та старшої школи 2020/2021

Усвідомлюючи важливість впровадження реформи Нової української школи як головного тренду розвитку вітчизняної освіти, видавництво «Ранок» разом із науковцями, методистами та практиками працює над створенням навчально-методичного супроводу освітнього процесу.
До нового навчального 2020/2021 року ми підготували високоякісну навчальну та навчально-методичну літературу, створену провідними фахівцями своєї справи.


Переглянути
 
Каталог 2021

Каталог 2021

- Ранок
- Кенгуру
- Основа
- Фабула


Переглянути
 
Каталог ліцензійної продукції 2018-2019

Каталог ліцензійної продукції 2018-2019

Каталог Ranok-Kreative 2018/2019


Наукові ігри. Набори для творчості. Набори для дівчат.
Ми виробляємо кращі набори для творчості, настільні ігри для всієї родини, наукові, розвиваючі і пізнавальні ігри для дітей, набори для рукоділля. Також ми створюємо і розвиваємо креативні проекти (наприклад, книги та ігри з сучасною технологією AR - доповненою реальністю).
Наша мета - прищепити любов дітей, підлітків і навіть дорослих до науки шляхом практичного навчання, розвитку креативного мислення та творчих здібностей.
Ми віримо, що результати наших праць - наша креативна продукція - допоможуть багатьом сім'ям усвідомити цінність спільного проведення часу дорослих і дітей, а також допоможе в навчанні і веселих розвагах.
Переглянути
 

Каталог АРТ 2018


Нові посібники для розвитку та навчання наших дітей сьогодні та завтра.
«АРТ» — НОВА УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА.
Наша мета — допомагати дітям навчатися та пізнавати світ. Ми створюємо новітні кольорові посібники для навчання та розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Переглянути
 

Каталог дитячої літератури 2018

Шановні колеги та батьки!

Відділ дитячої літератури видавництва "Ранок" пропонує вам ознайомитися з нашим новим каталогом.
Переглянути
 

Кенгуру. Каталог інклюзивної та розвивальної літератури

У каталозі представлені найкращі зразки книжок і цікавих наборів та ігор для всебічного розвитку двтей, що розраховані як на звичайного споживача, так і на діточок з особливими потребами в навчанні.
Ми прагнемо забезпечити дітей цікавими та корисними матеріалами для занять, що сприяють ефективному всебічному розвитку малюків, розроблені спеціалістами та апробовані батьками.
Окремим напрямом нашої діяльності є випуск методичних рекомендацій для батьків дітей з особливими освітніми потребами, педагогів і вихователів, пов'язаних з інклюзією в навчальному процесі.
Наша задача - допомогти кожній дитині розкритися і подарувати їй яскраве щасливе життя, збагачене барвами різноманітних умінь, відчуттів і емоцій!

Переглянути

Інклюзивна література

Проект інклюзивної навчальної літератури - це:
- спілкування за допомогою слова, сумісного виконання інтерактивних завдань, малювання, читання тощо;
- навчально-розвивальні книжки для активних дітей різного віку;
- спеціальна література для малят з особливими освітніми потребами.
Проект:
- зорієнтовано як на звичайних дітей, так і на особливих діточок, які розвиваються індивідуальним шляхом;
- ґрунтується на реальних можливостях дітей різного віку і з різними потребами;
- ставить за мету виховання дітей відповідно до їхніх потенційних можливостей;
- враховує унікальні особливості, інтереси, здібності та навчальні потреби кожної дитини.

Переглянути

Каталог видань для шкільних бібліотек 2020. Частина 1

Дорогі друзі! Нам надзвичайно приємно презентувати вам каталог кращих книг для українських бібліотек. Серед них різножанрова художня література, дитячі книги, навчально-методична література. Наснаги вам у вашій справі та вдячних читачів!


Переглянути

ТОП Каталог іноземні мови початкова, основна, старша школа 2017-2018

ТОП-КАТАЛОГ навчально-методичних видань з іноземних мов видавництва «РАНОК»


Переглянути
 
Каталог видань для дошкільних навчальних закладів 2017-2018

Шановні вихователі, завідуючі та методисти дошкільного сектора!

До 2017-18 року видавництво «Ранок» оновило і доповнило асортимент учбово-методичної літератури для дошкільних навчальних закладів. В цьому році вашій увазі представлені новинки в секторі наочності, методичні посібники. Творчий колектив видавництва, як завжди, створював їх з метою зробити навчання і виховання сучасним і цікавим.
Ми з радістю прислухаємося до ваших побажань і зауважень, відповімо на запитання до авторів, редакторів за адресою uchebka@ranok.com.ua.
З побажаннями натхнення та нових творчих досягнень, незмінно ваш «Ранок».


Переглянути

Каталог наочних посібників 2019

Шановні колеги та батьки!
Ми пропонуємо Вашій увазі продукцію видавництва "Ранок. Наочні посібники", яка сприяє всебічному розвитку дитини і допомагає вчителям і батькам проводити цікаві заняття впродовж року.
Ми працюємо для Вас!
В асортименті:
- робочі зошити
- комплекти плакатів
- демонстраційні матеріали
- роздаткові матеріали
- навчальні ігри

Просмотреть