Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги

Потрібні книжки. Їмо із задоволенням

Потрібні книжки. Їмо із задоволенням

Потрібні книжки. Їмо із задоволенням

Знятий з виробництва
  • Код виробника: А526009У
  • ISBN: 978-966-746-165-2
  • Вага: 0.08
  • Формат, мм: 143х143
  • Кількість сторінок: 12
  • Мова видання: Українська
  • Вік: 1-2
  • Обкладинка: Тверда
Анотація
Серія "Потрібні книжки" - це корисні книжки для найменшеньких. Грайливі віршики про життя звірят допоможуть легко розв'язати чимало складних дитячих проблем. Разом із ведмедиком маля попрощається із соскою-пустушкою, зайченята навчать дитину мити голову та проситися на горщик, а мишка - чистити зубки!
Читати повністю
Відгуки покупців
user Склярова Юлия
22.11.2017
Хочеться і редактора і автора відправити до ВИШу знову. Щоб написали дипломну на тему "Чому Корній Чуковський класик дитячої літератури і як писати вірші для найменших". Де ви взяли таку моду - давати імена зайцям тільки для того щоб зримувати дієслово??? Це що - роман? Чи з римами така проблема , що треба за вуха притягти половину слів із вірша? А розмір??? Що за "люблю грозу в начале Мая?" (Малі зайці Славко і Мила / голівку мити не хотіли).ДИТЯЧИЙ ВІРШ : рима , рима, розмір, рима, зно-ву ри-мо-нька пішла. РОЗМІР! Слова - прості. Мінімум незрозумілих оборотів (як бути мамі з близнюками. Тут татко втрутився у діло). Ну яке на біса "як бути","втрутився". Ну яка дитина 1 року це зрозуміє? А якого віку пояснить про що мова? Шкільного середнього? У вас що - авторів немає нормальних? Ви ж для маленьких діток пишете а не знаєте аксіом написання дитячих віршів! Зі стелі узяте і за вуха притягнуте, написано для незрозумілої вікової категорії. Дітки 2 років не зрозуміють І НЕ ВИЧАТЬ. Вірш завдяки ритмічності гіпнотизує дитину і вона слухає мелодику. І запам'ятовує. Де тут ритмічність? А фонетика? Невимовне заплітання язика з першого слова. Написали в десятка зо два віршів , що тільки з рим складаються і всі в розмір. Потулили б потім по одному слову і не більше. То може б і зроХочеться і редактора і автора відправити до ВИШу знову. Щоб написали дипломну на тему "Чому Корній Чуковський класик дитячої літератури і як писати вірші для найменших". Де ви взяли таку моду - давати імена зайцям тільки для того щоб зримувати дієслово??? Це що - роман? Чи з римами така проблема , що треба за вуха притягти половину слів із вірша? А розмір??? Що за "люблю грозу в начале Мая?" (Малі зайці Славко і Мила / голівку мити не хотіли).ДИТЯЧИЙ ВІРШ : рима , рима, розмір, рима, зно-ву ри-мо-нька пішла. РОЗМІР! У вас що - авторів немає нормальних? Ви ж для маленьких діток пишете а не знаєте аксіом написання дитячих віршів! Зі стелі узяте і за вуха притягнуте, написано для незрозумілої вікової категорії. Дітки 2 років не зрозуміють І НЕ ВИЧАТЬ. Вірш завдяки ритмічності гіпнотизує дитину і вона слухає мелодику. І запам'ятовує. Де тут ритмічність? А фонетика? Невимовне заплітання язика з першого слова. Написали в десятка зо два віршів , що тільки з рим складаються і всі в розмір. Потулили б потім по одному слову і не більше. То може б і зрозуміли що і до чого раз не навчили вас елемертарному.зуміли що і до чого раз не навчили вас елемертарному.
admin Адмін
27.11.2017
Дякуємо за небайдужість до сучасної дитячої літератури! Ваші відгуки на тексти книжок дають розуміння того, чого саме потребує аудиторія в цей час. І ми братимо це до уваги у наступних проектах. Вищезгадана книжка витримала вже декілька перевидань, разом із нею навчалося декілька поколінь дітей, ми отримали безліч позитивних відгуків від батьків. Як діти дають імена власним іграшкам, так і ми дали імена героям вірша, щоб зробити їх ближчими та зрозумілішими для дітей. Під час розробки серії редактори консультувалися з дитячим психологом з цього приводу. Ми прагнемо зробити дитячу літературу якіснішою, тому завжди відкриті до ваших відгуків та пропозицій.
Залишити відгук
Ваше ім'я*
Email*
Ваш відгук*
Інші книги з цієї серії
Спіннер Дивитися усi книги
Інші книги автора
Спіннер Дивитися усi книги