Причина перша: ці книги не нудні!
Сам Скаррі в дитинстві не дуже любив учитися, бо це, на його думку, було надто нудною справою. Тому у своїх книгах він прагнув зацікавити дітей, вчити їх легко і весело!
Наприклад, книга «Місто добрих справ» розповідає про життя вигаданого містечка, де кожен робить свою справу. Герої книги — антропоморфні, тобто тварини, схожі на людей. З їхньою допомогою можна під час гри пояснити дитині безліч важливих речей: складності сучасного світу, правила поведінки, техніку безпеки...
Причина третя: тренування пам’яті й уваги.
Книги Скаррі належать до категорії віммельбухів, тобто книг для розглядання. На картинках приховано чимало найрізноманітніших деталей. Щоб знайти їх, дитині знадобиться уважність.
Ці книги не нав’язують сюжет — його можна придумати самим і обговорити кожну історію, фантазуючи разом із дітьми. Найкраще фантазувати з книгою «Автівки, вантажівки та все, що рухається».
Причина п’ята: розвиток мовлення.
Так-так, книги Скаррі підходять для цього якнайкраще! Розглядаючи картинки, малюк із вашою допомогою дізнається безліч нових слів і вчитиметься правильно їх вживати. Звісно, для цього вам потрібно розглядати книгу разом і розмовляти з дитиною. У цій справі вам стане у пригоді «Найкращий словник».
А ви знаєте, що саме допитливість заохочує дитину до навчання? Найкраще розвивають допитливість пізнавальні прогулянки, екскурсії та... подорожі! І, звісно, книги про невідомі країни. Такі, як «Невгамовний світ». Малюк познайомиться з різними країнами світу, слухаючи історії про веселі пригоди їхніх мешканців-звірят.
Звичайно, у мами не завжди є час для читання книжки. А дізнатися, що буде далі, так хочеться! І дуже ймовірно, що дитина спробує читати самотужки. Ідеальна книга для того, щоб почати читати самостійно, — «Найкращий словник».
Юлія Каспарова
Каскад_С