Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Неймовірна «Мавка» на сторінках книжок видавництва «Ранок»
23.02.2023
Що почитати?

Видавництво «Ранок» презентує ліцензійні проєкти з яскравими персонажами анімаційного фільму «Мавка».

Мета наших  проєктів —  популяризувати багату українську культуру, наші унікальні традиції, символіку, слов’янську міфологію. Крім того, автори проєкту важливою місією вбачають привернення уваги до екологічних проблем довкілля.

Отже,  зустрічайте серію книжок із героями анімаційного мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

 

 

«Лісова пісня» Лесі Українки

Час минає, але ми знову і знову повертаємось до найкращих класичних творів української літератури. І сьогодні, коли так поширився інтерес до української культури, ми пропонуємо вам перечитати драму-феєрію у 3-х діях відомої письменниці й поетеси Лесі Українки «Лісова пісня». Це подарункове видання — гарний привід познайомитися з літературним шедевром у новому форматі!

Книга містить чудові кольорові ілюстрації з анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», її вирізняє вишуканий дизайн і використання новітніх технологій, що дозволять читачеві глибше поринути у фантастичний світ давнини. За посиланням або завдяки QR-коду на обкладинці можна прослухати народні волинські мелодії, які сама Леся Українка вибрала до свого твору.

Історія Мавки нікого не залишить байдужим, бо в ній розкриваються вічні теми. Це зв'язок людини із природою, боротьба добра і зла, кохання і зрада, пошук правди та справедливості.

 

 

«Щоденники Мавки»

Екологічний стан навколишнього середовища турбує кожного свідомого українця, тому ми створили серію тематичних екощоденників «Мавка». Такий НЕДАТОВАНИЙ щоденник має безліч переваг. Він дозволяє занотовувати свої плани й міркування, починаючи з будь-якого дня, не чекаючи нового року. Починайте планувати та мріяти вже сьогодні! Формат щоденника ні в чому вас не обмежує й ні до чого не зобов’язує. До того ж його можна подарувати друзям на свято та навіть без приводу. Усередині багато яскравих ілюстрацій з анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» і безліч цікавої й пізнавальної інформації, що спонукає людей звернути увагу на екологічні проблеми в нашій країні (вирубання лісів, зникнення рідкісних рослин і тварин). Також на сторінках щоденника ви знайдете перелік корисних екозвичок, що стануть вам у пригоді, та цікаві пам’ятки!

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: