Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Подарунок за відгук
16.02.2024
Новини

Зазвичай раз на тиждень ми обираємо одного переможця серед тих, хто поділився своїми враженнями від прочитаних книг. Але цього тижня переможців двоє!

 

Тож, вітаємо Діану:

"перший графічний роман на моїх полицях - 10/10🔥 

Після трагічної смерті батька минуло вже 2 роки, але сім'я Емілі досі не може оговтатися від пережитої втрати. А до того ж, останнім часом їхню сім'ю почали переслідувати фінансові проблеми, через які сім'ї доводиться переїзджати в закинуте містечко, в якому знаходиться дім давно зниклого безвісті,за таємничих обставин, дідуся дітей!😱 

В ньому головна героїня графічного роману, Емілі, знаходить амулет. Та він не лише неймовірно гарний, а й починає говорити до неї вночі, саме тоді коли будинком починають роздаватися гучні удари знизу. В останній момент діти (Емілі з молодшим братом) бачать монстра, який проковтнув їхню маму🐙 

Тепер дівчинка має зробити складний вибір: чи готова вона понести на собі тягар хранительки магічного амулета?
А до того ж, їй потрібно врятувати маму з дивної країни, в яку її поніс монстр, а також захищати, за будь яких обставин, молодшого брата 🤫 

Щодо моїх вражень:
це було моє перше знайомство з графічними романами (раніше одного разу читала дитячий комікс і тоді мені зовсім "не зайшло"😅). Хочу зауважити, що мені дуже сподобався сам формат - розглядати ці ілюстрації - суцільний кайф. Читався він неймовірно легко та швидко, загалом на нього я витратила менше години, але це було НЕЙМОВІРНО ЦІКАВО!🔥 
А також захопливим був сюжет! Було цікаво спостерігати за поворотами сюжету, розвитком персонажів та їхніми емоціями💞🤗 

Рекомендую читати цю книгу всім фанатам графічних романів або тим, хто готовий спробувати новий формат чтива💌"

 

 

Вітаємо Сергія:

"... ця картина в перший момент здійняла з дна душі цурупалки старих одбутих почувань"

Роман виявився навдивовижу легким та захопливим в читанні водночас з нетривіальним наповненням сенсових  роздумів та іноді несподіваних поворотів сюжету. Спочатку  помилково здавалося, що історію цього міського психологічного роману побудовано нелінійно в часовому вимірі, де, спочатку змальовано фінал, а потім розкриватиметься шлях до нього головного героя. 

Винниченко промовисто наділив його прізвищем Халепа та зобразив творчу, мрійну, почуттєву і просто життєву кризу молодого чоловіка та її наслідки й післянаслідки. Дії відбуваються в тодішній столиці імперії та в промисловому місті на Дніпрі, де були каштани й поруч пороги, ймовірно в Олександрівську (зараз Запоріжжя). Місце дії має значення та впливає на поета Халепу.

"... ради сеї високої цілі ви згодились би продати себе за гроші жінці, яку не кохаєте?"

Сенс життя, батьки і діти, високе кохання чи інстинкт, муки творчості, життя і смерть, чесність з собою, відчай чи надія. Блискуче майже доведене Франкове "Арістотель-мудрець Олександра навчав". Утопічні ідеї, сім'я чи покликання, соціальна справедливість чи національна ідентичність, малорос чи українець, "внєпалітікі", "какаяразніца" і навіть "адіннарот"! 

Високохудожньо  представлена українська ідея в романі 1915 року досі є актуальною, особливо для українців, які забули ким вони є. І усе це, й не лише, талановито загорнуто в антагоністично - привабливі діалоги, чудові й живі описи дійових осіб та гарно вибудовану поточну розповідь, яка міцно, ніби непереборної сили трясовина, затягує все сильніше до своїх звабливих тенет, коли читач перегортає ЩЕ ОДНУ СТОРІНКУ.

"У кацапів "ти" й матюки майже обов'язкові, вони навіть часто не розуміють, коли кажеш їм "ви"

Загалом книга про людські прагнення та межу, через яку людина може й іноді мусить переступити для цього. Дійові особи, яких Винниченко зумів зробити такими близькими для читача, ХОЧУть  взаємного чи не взаємного кохання, влади, дітей, займатися улюбленою справою, навернення чи ненавернення до свого етносу, впровадження утопічних політично - соціальних ідей. Врешті просто жити! Всі ми або принаймні більшість з нас цього бажаємо"

Друзі, нагадуємо, що кожного тижня ми розігруємо сертифікат на 200 грн за найкращий відгук. Беріть участь, залишайте ваші відгуки та вигравайте нові книжки!

Товари з цієї статті
Спиннер
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: