Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Подарунок за відгук
29.03.2024
Новини

Вітаємо Христину Тюпишеву з перемогою у нашому щотижневому розіграші подарунку за відгук!

Цього тижня команда інтернет-магазину ranok.com.ua обрала ці відгуки від неї:

 

"Книга, що вразила мене і підкорила. Я довго дивилась на цей цикл, і тільки цього місяця наважилась взятись за нього. Вірніше за ті книги, які вже є українською, бо, на хвилинку, книг 13 + доповнення. Так, я знову влізла у такий цикл😅

Впевнена, що ви чули про данів. А у цій книзі ми відкриваємо цікаві історичні деталі, яких автор доповнив вигадками. У нього вийшло створити неймовірну історію.

Цікавий історичний роман про події і життя, які були в Англії у ІХ столітті. Це справді були важкі часи. Території Англії дуже стрімко завоювали дани, поки не залишилось останнє королівство, яке вціліло. 

Історія розповідає про долю хлопчика Утреда. Він був сином англосаксонського шляхтича, якого під час навали дани взяли у полон. Які жорстокі вікінги відому, але чи все так однозначно? Розкрити усі ці моменти можна читаючи історію цього хлопчика, який чи то нортумбієць, чи то дан.

Я з цікавістю спостерігала за дорослішанням Утреда, за усіма його пригодами, рішеннями і сутичками. Не менш цікавими були і зустрічі з різними людьми, які були для нього доленосними, як, наприклад, кохання. Сильний, молодий і прекрасний хлопець, у якого попереду довгий шлях помсти і війни. 

Та ця історія не тільки про Утреда, а показує щось ще:

🗡️устрій тих племен 
🛡️як вони любили 
🗡️їх вірування і традиції 
🛡️як воювали 
🗡️як ставали лідерами 
🛡️які були скандинавські боги 

Мене підкорив цей роман. Я читали і не могла відірватися від книги хоча б на мить. Мені сподобався стиль автора і як він подав цю історію. Доповнення у вигляді історичної довідки і словнику дає можливість краще все зрозуміти. Моментами було боляче, страшно, серце розбивалося. Але я вже хочу читати продовження, бо цікаво, що ж там далі. 

І не можу промовчати про те, яке ж прекрасне видання. Неймовірно гарна книга, що підкорює серце🥰"

 

Друзі, нагадуємо, що кожного тижня ми розігруємо сертифікат на 200 грн за найкращий відгук. Беріть участь, залишайте ваші відгуки та вигравайте нові книжки!

Товари з цієї статті
Спиннер
Сподобалася стаття? Розкажіть друзям:
Поділитися: