(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0
Я росту: від малюка до школяра

Кожний день дитини сповнений цікавими подіями і захопливими пригодами. Повсякчас вона дізнається про щось нове! Похід з матусею по магазинах, прогулянка в парку, нові знайомства, перші самостійні ігри з дітлахами на майданчику, перше відвідування стоматолога, нові домашні обов’язки, куштування нових продуктів...  І постійно перед дитиною постає безліч запитань: як поводитися у тій чи іншій ситуації; як реагувати на незнайомців; як залагоджувати конфлікти з однолітками і встановлювати дружні стосунки; як уникнути небезпеки на пляжі, у лісі, у місцях великого скупчення людей тощо.
 

 
Щодня дитині доводиться опановувати багато нових правил і понять. І нам, дорослим, необхідно підтримувати малюка у цьому складному процесі пізнання навколишнього світу, допомагати адаптуватися в соціумі, пояснюючи терпляче і доброзичливо все нове й незрозуміле, аби дитина зростала щасливою, впевненою в собі і своїх силах. Слід навчити малюка обережності й одночасно звільнити від зайвих страхів.
 

 
Серія "Я росту", що написана з гумором і без нудних нотацій, допоможе читачеві краще зрозуміти проблеми, з якими стикаються діти, і обрати для своєї доньки або свого сина найприйнятніший спосіб навчання правил поведінки в різних місцях і ситуаціях на прикладі героїв коротких історій. А кумедні ілюстрації допоможуть зацікавити дитину!
 
Анастасія Литовченко,
провідна редакторка
ВГ «Кенгуру»

Подобається
1

Залишити відгук:


обновить
Оновити

Fields with (*) are required.

Ваш e-mail не будт опубліковано.